Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce barbati potenti p-aci si ce femei "multiorgasmice" :doh:
Sistemul bancar e

Unanim apreciat.

Politica e un nufar imaculat.

Vaca da laptic, gaina ousor,

Numai eu nu ma incadrez in decor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la o partida mai scurt 1-2, iar la o partida mai lunga si mai lejera 4-5...insa e foarte obositor dupa :lol:

 

nu stiu de ce am senzatia ca astea-s povesti. cum poate o femeie sa aibe mai mult de doua - maxim trei? deja dupa al doilea orgasm scade lubrifierea vaginala, hormonii (endorfine, ocitocine) s-au varsat deja in sange, apare vasodilatatia si ... relaxarea :o: . cred ca si barbatul si femeia au nevoie dupa al doilea de macar o jumatate de ora pauza. sau nu? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu de ce am senzatia ca astea-s povesti. cum poate o femeie sa aibe mai mult de doua - maxim trei? deja dupa al doilea orgasm scade lubrifierea vaginala, hormonii (endorfine, ocitocine) s-au varsat deja in sange, apare vasodilatatia si ... relaxarea :cry: . cred ca si barbatul si femeia au nevoie dupa al doilea de macar o jumatate de ora pauza. sau nu? :cheer:

.....e vorba si de cata energie ai ....si de cat efort depui in timpul actului....plus cat de axcitat/a esti si sensibilitatea pe care o ai. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.....e vorba si de cata energie ai ....si de cat efort depui in timpul actului....plus cat de axcitat/a esti si sensibilitatea pe care o ai. :cheer:

Plus ca te ia somnu', in pana mea! Altfel, daca un numar inseamna doar 10 minute, mai bine te iei de mina cu iepurii si nu te mai lauzi cu 5-6 numere! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.....e vorba si de cata energie ai ....si de cat efort depui in timpul actului....plus cat de axcitat/a esti si sensibilitatea pe care o ai. :cheer:

Corect! 8)

 

Plus ca te ia somnu', in pana mea! Altfel, daca un numar inseamna doar 10 minute, mai bine te iei de mina cu iepurii si nu te mai lauzi cu 5-6 numere! :cry:

"diepinde die sienzibilitatie..." "shi die enerzie"... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"diepinde die sienzibilitatie..." "shi die enerzie"... :cheer:

Depinde si de noaptea care tot vreo 8-9 ore are, ca inca nu au reusit paranormalii sa lungeasca ziua de 24 de ore! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×