Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

......nu am zis sa faci ca in carte, ci sa iei niste ponturi de acolo si in funtie de cum consideri tu le si introduci in timpul actului... :cheer: .fiecare cu limitarile lui 8)

 

Nu stiu de ce, dar deloc nu reusesc sa o scot la capat cu orgasmele astea multiple, sigur e o chestie de limitari! :cry:

Ai putea sa imi dai niste ponturi? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de ce, dar deloc nu reusesc sa o scot la capat cu orgasmele astea multiple, sigur e o chestie de limitari! :cheer:

Ai putea sa imi dai niste ponturi? :cheer:

E inutil daca nu ai destula sensibilitate. Sensibilitatea e puternica la varste fragede si emotii puternice, energie multa. Sexul banalizat si supraexpus in orice in jurul nostru ne trezeste impulsuri, dar ne scade mult sensibilitatea. Adica ne animalizeaza. Iar pentru animal ce conteaza este descarcarea.

 

De fapt este inutil sa incerci un act sexual prelungit. Ce ar trebui facut ar fi trezirea curiozitatii pentru explorare, pasiune, dragoste, liniste, chestii din astea pe care e cam imposibil sa le obtii dupa o anumita varsta cu stilul asta de viata mizerabil si nenorocit al unei societati in putrefactie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de ce, dar deloc nu reusesc sa o scot la capat cu orgasmele astea multiple, sigur e o chestie de limitari! :cry:

Ai putea sa imi dai niste ponturi? :cheer:

...imi dai impresia nitel ca ma cam iei peste picior.....in fine, fiecare cu "problemele"lui pe care le rezolva in felul sau(una din cartile din care am mai tras cu ochiul in timp ce o citea prietenul si la care am retinut numele: sex god method 2). :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cica:

- De ce mimeaza femeile orgasmul ?

- Ele cred ca barbatilor le pasa !

 

si adaptat la topicul asta : De ce mimeaza femeile orgasme multiple? Ele cred ca barbatilor le pasa cu atat mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

;) Pentru prima data imi place si mie ce a scris Pippo...frumos si adevarat!

 

...imi dai impresia nitel ca ma cam iei peste picior.....in fine, fiecare cu "problemele"lui pe care le rezolva in felul sau(una din cartile din care am mai tras cu ochiul in timp ce o citea prietenul si la care am retinut numele: sex god method 2). :lol:

;) Nu te ia peste picior, asa e el mai glumetz! Imi poti povesti si mie in detaliu o partida de sex si mai mult de 3 orgasme...nu de alta, dar mi-ai starnit curiozitatea. :drinks:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×