Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mananc la tv, mai nou mananc si in fatza pc-ului, citesc pe buda, stau pe net pana seara tarzu, mananc noaptea tarziu.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In afara faptului ca mereu ma vezi mestecand guma(cand ma plictisesc de gust, o arunc si iau alta, si-uite-asa de vreo 4 ori/zi) sau mancand mere...nu cred ca mai am obiceiuri ciudate...mai am perioade in care ma spal pe dinti de fiecare data cand ies din casa (de ex: inainte de-a ma duce la aprozarul de la colt). Inca ceva: rareori ma pot machia dimineata, ma trezesc cu ochii rosii mereu, dar sper sa trec peste asta. De asemenea, dimineata nu pot manca.

Editat de Xylia
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- Si eu am chestia cu spalatul pe dinti.

- Nici eu nu pot manca dimineata.

:D

 

- De la cel mai mic stres (de obicei cand ma grabesc) incep sa afisez diverse ticuri nervoase: tremur un pic, vorbesc repede, rod unghii, degete, creioane, pixuri... orice am la indemana, ma joc cu parul, bat din degete/picioare, etc.

- Nu pot sa dorm cu usa de la camera deschisa.

- Aman treburile pana in ultima clipa. Vezi punctu' 3. Da' tot nu ma invat minte :soc:

- Am tampitul obicei de a re-edita posturile de N ori. Pentru a schimba ordinea cuvintelor, sau pentru a inlocui un cuvant cu un sinonim al acestuia, chiar daca ideea ramane aceeasi. Asa parca suna mai "bine". Nu vreti sa stiti cum scriu eu referate :search:.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in fiecare seara leg vaca de paru' din fata portii si ii cant :foaie verde si-o lalea, ce frumoasa e vaca mea.

 

Zuza ,unde ai disparut?!?Sper ca nu a fugit vaca si acum o cauti!

 

 

on:punctualitatea!...am remarcat ca cel mai adesea eu sunt ''ciudat ''de punctuala!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu una, cand sunt foarte nervoasa :cheer: ador sa sparg pahare..si cum mi le cumpar pe banii mei, ma calmez destul de repede.. :o: ..desi. cateodata, trebuie sa recunosc : sparg si 20 pahare/criza ;)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu una, cand sunt foarte nervoasa :o: ador sa sparg pahare..si cum mi le cumpar pe banii mei, ma calmez destul de repede.. :> ..desi. cateodata, trebuie sa recunosc : sparg si 20 pahare/criza :bye:
Lol... Ce profitabila o fi industria sticlariei... imi deschid fabrica de pahare, daca promiti ca o sa iei numai de la mine...PS: I-ati pahare de sticla groasa, sau plastic, o sa tina mai bine.........
cand e luna plina, nu conteaza anotimpul, nu pot dormi
:cheer: Ajutor!!! Varcolac roportalian ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ajutor!!! Varcolac roportalian :blink:

vampirita ..nu varcolac :doh: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa dorm, ies afara si ma plimb prin curte 2-3 minute sau stau in balansoar. Cat timp stau afara cant refrenul de la Parazitii - Necomercial. :beee: De fiecare data adorm cu speranta ca nu m-a auzit nici un vecin. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×