Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Scrieti si voi ce obiceiuri ciudate aveti..Ce fel de "rituale" ati inventat ? Sa incep eu: Eu nu pot manca daca nu ma uit la stiri in timp ce mananc. Nu merge sa ma uit la un clip sau la un film, numai la stiri. Cand sunt cu altii n-am probleme dar daca stau singur sa mananc trebuie sa pun pe stiri !! :jester:

Editat de Cristinick
font

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- Simpla, zau! In timp ce sanii mi se zbenguie liberi, repet cu voce f(M)uribunda: "sa moara si capra vecinului, sa moara si capra vecinului, sa moara si capra vecinului" :o:

 

 

pot participa si eu .,..poate grabim putin ...evenimentul ....:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa vin direct in echipamentul de lucru ? :) sau cu el in sacosa ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda... eu inainte sa ma culc tre sa verific toate usile/ferestrele sa fie inchise bine. Pe urma ma apuc sa fac curat prin camera, sa pun fiecare obiect la locul lui. :) Altfel nu pot sa dorm. Odata am uitat sa fac astea si m-am culcat, iar 2-3 ore mai tarziu m-am trezit sa m'apuc de treaba.. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda... eu inainte sa ma culc tre sa verific toate usile/ferestrele sa fie inchise bine. Pe urma ma apuc sa fac curat prin camera, sa pun fiecare obiect la locul lui. :P Altfel nu pot sa dorm. Odata am uitat sa fac astea si m-am culcat, iar 2-3 ore mai tarziu m-am trezit sa m'apuc de treaba.. :jester:

Ha Ha :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda... eu inainte sa ma culc tre sa verific toate usile/ferestrele sa fie inchise bine. Pe urma ma apuc sa fac curat prin camera, sa pun fiecare obiect la locul lui. :P Altfel nu pot sa dorm. Odata am uitat sa fac astea si m-am culcat, iar 2-3 ore mai tarziu m-am trezit sa m'apuc de treaba.. :)

 

 

Ai timp sa treci si pe la mine sa pui cate ceva la loc???

Am geamantanul de un an intr-o camera ... nedezpachetata!!! :P

Alte geamantane mai mult de 6-7 ani nedescarcate de cadouri si lucruri din RO si EUropa. :spiteful:

Pe sub paturi tot ce cumpar sa nu stie sotul ... si o groaza de sticle de vin ... ai avea de lucru o saptamana. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in clasa a 8-a si nu pot sa invatz comentariile la romana (pt examen) decat in camera mea, seara, cu patul facut... Creck am facut gropi prin camera de cate ori m-am plimbat pe acolo :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu trebuie sa stau tot timpul cu televizorul deschis cind fac curatenie, cind calc, cind sint la bucatarie si chiar daca stau la calculator sau citesc am nevoie sa aud tv-ul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×