Sari la conținut
Forum Roportal
zanapadurilor

MA PUTETI AJUTA CU UN VOT?

Postări Recomandate

:D nu vreau sa supar pe nimeni, dar cel mai corect mi s-ar fi parut ca zana sa posteze un link la concurs, si sa ne spuna sa votam cel mai frumos copil, nu sa ne dea dinainte numele. Atunci ar fi iesit "pe bune". Noi am votat ca ne-a rugat ea, eu nici nu m-am mai uitat la alte poze prima data, dar cand a pus a doua oara link la concurs m-am gandit ca nu e corect cum procedeaza, nici ea, nici eu (recunosc, nu m-am uitat si la alte poze). A doua oara nu am mai votat, ca nu mi s-a p[arut corect fata de ceilalti copilasi, sa castige cel care are cea mai mare publicitate sau cum zicea cineva, ai carui parinti au cei mai multi prieteni saritori, pentru ca absolut toti copiii sunt frumosi. Cel mai cinstit ar fi ca zana apelor sa ne roage sa votam copilul care ne place cel mai mult. ;)

daca tu erai mai cinstita decat ea ...te uitai la fiecare copil si il votai pe cel care ti se parea mai frumos... deci nu esti cu nimic mai presus decat ea ... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca tu erai mai cinstita decat ea ...te uitai la fiecare copil si il votai pe cel care ti se parea mai frumos... deci nu esti cu nimic mai presus decat ea ... ;)

Draga mea, eu mi-am dat seama ca nu am procedat corect, si am admis asta, nu e nevoie sa subliniezi si tu. Drept urmare, a doua oara nu am repetat greseala. :D

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu afirm nici ca sint fara pata, nici perfecta. Dar cred ca pe ansamblu sint un om pasnic, care uneori mai si greseste.

Pai ieri ziceai ca nu poti sa intelegi unde e greseala facuta de tine. Acuma te-ai prins brusc ca cel mai normal si firesc era sa ne dai linkul in cauza si sa ne zici sa votam cu cine ne place. Puteai sa ne dai si numele fetei tale si sa ne zici ca nu vrei sa ne influentezi totusi ci sa votamcu cine vrem dar nu sa deschizi subiectul cu titlul "Ma puteti ajuta cu un vot?" si dupa aia sa-ti sara mustarul daca cineva a indraznit sa comenteze si sa-ti atinga demnitatea (noi astia perfectii, fara de pata).

 

Nu dau cu ghioaga in nimeni, pur si simplu ma mir asa mereu...nu stiu nici mie ce-mi vine zau...cum toata lumea in Romania se plange neincetat despre porcariile de acolo, de politica si cum fura unii si altii, despre lipsa banilor si mancatoriile de la munca, despre mizeriile pe care tre' sa le inghita la scoala in cometitie incorecta cu fata directorului etc....dar cand e vorba sa fie ei insisi pusi intr-o situatie discutabila - mai frate, nu stiu cum se face da' aleg calea misculatiilor si culmea e ca-si mai gasesc si scuze dupa aia cu o seninatate dezarmanta. Daca indraznesti sa zici ceva - iti sar toti in cap si iesi de tampit, rau la suflet, eventual naiv etc. Iti mai dau si in cap si-ti scot ochii ca nici tu nu esti perfect si ce mai dai din clanta- hai gata, ciocu' mic...du-te si impusca-te cum zicea o domnisoara de 19 ani care cica nu injura.

 

Asta era ideea mea pentru tot circul asta. Cine nu s-a prins inca poate sa se duca si sa ma voteze in topicul meu cu oamenii ciudati. Vazand statistica din Romania (Becali pe locul doi in sondajele de opinie spre exemplu)...cred ca ma potrivesc perfect acolo - la ciudati. :o:

 

Sa fiti fericiti/fericite! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- mai frate, nu stiu cum se face da' aleg calea misculatiilor si culmea e ca-si mai gasesc si scuze dupa aia cu o seninatate dezarmanta. Daca indraznesti sa zici ceva - iti sar toti in cap si iesi de tampit, rau la suflet, eventual naiv etc. Iti mai dau si in cap si-ti scot ochii ca nici tu nu esti perfect si ce mai dai din clanta- hai gata, ciocu' mic...du-te si impusca-te cum zicea o domnisoara de 19 ani care cica nu injura.

 

 

Sa fiti fericiti/fericite! :roll:

mai lasa-te ... nu mai face aici pe "perfecta" ... exagerezi , exagerezi ,exagerezi ... daca iti spuneai parerea intr-un mod mai putin ironic nu-ti sarea nimeni in cap ... du-te impusca-te era un sfat , nu o injuratura ... si toate astea fiind spuse , acuma chiar m-am saturat de tine ...eram hotarata sa inchei dinscutia ..dar vad ca nu se poate... sacai lumea continuu ... fatuco ...am impresia ca iti place scandalul ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e concurs de miss... E prea mult spus, si oricum a castigat locul 3... Si anul trecut 1...
pana la urma... pt ce era concursul acela ? ce castiga fetita ta ? Corect ar fi fost sa ne dai linkul si sa ne spui sa votam copilul care ni se pare cel mai frumos. Crezi sau nu, mie mi s`a parut o totala porcarie ceea ce ai facut tu aici. No offence.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pana la urma... pt ce era concursul acela ? ce castiga fetita ta ? Corect ar fi fost sa ne dai linkul si sa ne spui sa votam copilul care ni se pare cel mai frumos. Crezi sau nu, mie mi s`a parut o totala porcarie ceea ce ai facut tu aici. No offence.

 

Si porcarie, si totala... :roll:

post-55016-1183744439_thumb.jpg

post-55016-1183744453_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pana la urma... pt ce era concursul acela ? ce castiga fetita ta ? Corect ar fi fost sa ne dai linkul si sa ne spui sa votam copilul care ni se pare cel mai frumos. Crezi sau nu, mie mi s`a parut o totala porcarie ceea ce ai facut tu aici. No offence.

inredibil :oops: ... "ce mare porcarie" ... de parca cineva te-ar fi obligat sa o votezi pe oana... aici a fost libera alegere a fiecaruia ...a putut sa votezi orice copil .... m-am saturat ...toata lumea ia rolul de "lup moralist" ...pe cand in romania aproape ca nu mai exista morala....fiecare stie sa judece faptele altuia ...e mai greu sa-ti judeci faptele proprii ....

cu ce drept spui tu (si altii) ca este "o porcarie ce a facut ea" ?? te crezi mai buna decat ea??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×