Sari la conținut
Forum Roportal
zanapadurilor

MA PUTETI AJUTA CU UN VOT?

Postări Recomandate

Oana participa la un concurs de 1 iunie. Daca doriti sa o ajutati cu un vot ori mai multe, va raman indatorata...

 

http://apps.aradon.ro/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=233

 

Oana participa la un concurs de 1 iunie. Daca doriti sa o ajutati cu un vot ori mai multe, va raman indatorata...

 

http://apps.aradon.ro/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=233

 

 

OANA RALUCA DUMITRASCU... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oana participa la un concurs de 1 iunie. Daca doriti sa o ajutati cu un vot ori mai multe, va raman indatorata...

 

http://apps.aradon.ro/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=233

OANA RALUCA DUMITRASCU... :o:

 

 

Ce complicat se voteaza!!!

completeaza aici, confirma dincolo, identifica-te pe partea aialalta!!! confirma, etc., se merita???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am votat-o pe Oana :P ,

 

cu putin ''efort'' din partea noastra poate ajunge pe primul loc :P .

 

 

Acum e pe doi, la o diferenta de vreo 8 voturi. Am votat-o pentru ca e duuuuulceeeeeee :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am votat fata frumoasa! :P pentru ca are cei mai frumosi ochi :P

 

De',ma pun si eu bine cu fetele ca am 3 baieti! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc, mie nu mi se pare greu sistemul de vot, poate pentru ca sint familiarizata cu el...

 

Daca cuiva i se pare complicat, nu e neaparat nevoie sa voteze, importanta e intentia, pentru ca eu oricum lupt pentru fetita mea... Deci am raspuns si la intrebarea cu a merita ori nu... Merita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va multumesc, mie nu mi se pare greu sistemul de vot, poate pentru ca sint familiarizata cu el...

 

Daca cuiva i se pare complicat, nu e neaparat nevoie sa voteze, importanta e intentia, pentru ca eu oricum lupt pentru fetita mea... Deci am raspuns si la intrebarea cu a merita ori nu... Merita.

 

 

 

Daca numai asa stii sa intorci o favoare!!! NU MERITA !!! ca a obtinut prin coruptie voturile !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca numai asa stii sa intorci o favoare!!! NU MERITA !!! ca a obtinut prin coruptie voturile !!!

 

 

Spunand ca importanta e intentia celui ce considera complicat sistemul de vot imi exprimam recunostinta fata de INTENTIA SA de a imi vota copilul. Nu stiu la ce te referi cu replica "asa stii sa intorci o favoare".

 

 

In privirea coruptiei... Exagerezi, nu am folosit nici un sistem de fraudare, nu am folosit programe speciale de furat voturi, doar am rugat sa mi se ofere un vot pe un forum public.

 

 

 

Se voteaza mai des,sau o singura data?

 

 

Poate fi folosita o singura data o adresa de email. Se poate vota de cate ori vrei, de pe adrese diferite. Asa e regulamentul, nu e vorba de nicio incercare de a "smecheri".

Editat de zina apelor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai si de la mine 3 voturi :P ...ca doar cere adrese de mail si nu vede ip-ul (cred)

 

 

Da, asa e regulamentul, nu se cere sa votezi de la un singur IP, ci de pe o singura adresa de email.

 

Multumesc mult :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×