Sari la conținut
Forum Roportal
zanapadurilor

MA PUTETI AJUTA CU UN VOT?

Postări Recomandate

Hm...

 

Uitati ce scrie, pe forumul unde are loc concursul, cineva.

 

 

 

"Ptr domnul cu 'probleme' alias micul alb_negru si !oana dumitrascu

 

Bah hahalelelor,

Ati avut timp de anul trecut sa va faceti 600 si ceva de mailuri k sa va votati " fetitza ' si tot nemultumiti sunteti k nu ati reusit mai mult. Dc nu ati fotografiato cu gura deschisa ? Va spun eu : Ptr k e stirba mah de aia.

In fine vreau sa va informez k am in lista de mess cel putin 100 de prieteni care puteau vota ptr mine si care puteau face la randul lor enspe mii de mailuri k sa imi voteze printzesa , dar nu sunt asa de avid de a castiga niste jucarii cu orice pretz cum sunteti voi . M apricep la internet de o mie de ori mai bine k voi si puteam face in asa fel incat sa castige fata mea , dar din prima zii am vazut cu cata ardoare v-ati votat " Stirba " si nu am vrut sa va stric placerea k macar prin voturi aiurea sa castige .. voastra.

As mai avea multe de spus dar va lasa in ... vostra k sunteti de tot rasul in ArADUL asta. Macara akum stiu toti cat de afoni sunteti si cat de parveniti.

Hai Pa k dak mai stau numai ma nervez. Ptr cei ofensati de acesti mincinosi si parveneti va rog sa ridicati doar degetul ....... ptr cei care si-au votat mucosii cu enspe mii de voturi . "

 

 

 

 

Ati ghicit. Se refera la Oana mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm...

 

Uitati ce scrie, pe forumul unde are loc concursul, cineva.

"Ptr domnul cu 'probleme' alias micul alb_negru si !oana dumitrascu

 

Bah hahalelelor,

Ati avut timp de anul trecut sa va faceti 600 si ceva de mailuri k sa va votati " fetitza ' si tot nemultumiti sunteti k nu ati reusit mai mult. Dc nu ati fotografiato cu gura deschisa ? Va spun eu : Ptr k e stirba mah de aia.

In fine vreau sa va informez k am in lista de mess cel putin 100 de prieteni care puteau vota ptr mine si care puteau face la randul lor enspe mii de mailuri k sa imi voteze printzesa , dar nu sunt asa de avid de a castiga niste jucarii cu orice pretz cum sunteti voi . M apricep la internet de o mie de ori mai bine k voi si puteam face in asa fel incat sa castige fata mea , dar din prima zii am vazut cu cata ardoare v-ati votat " Stirba " si nu am vrut sa va stric placerea k macar prin voturi aiurea sa castige .. voastra.

As mai avea multe de spus dar va lasa in ... vostra k sunteti de tot rasul in ArADUL asta. Macara akum stiu toti cat de afoni sunteti si cat de parveniti.

Hai Pa k dak mai stau numai ma nervez. Ptr cei ofensati de acesti mincinosi si parveneti va rog sa ridicati doar degetul ....... ptr cei care si-au votat mucosii cu enspe mii de voturi . "

Ati ghicit. Se refera la Oana mea.

 

 

:spiteful:

:bye:

ce oameni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

felicitari !! ... din pacate votul s-a incheiat ..nu mai apucasem sa votez si eu ...e foarte draguta oana ...merita si mai mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
felicitari !! ... din pacate votul s-a incheiat ..nu mai apucasem sa votez si eu ...e foarte draguta oana ...merita si mai mult

 

 

Hmm...

 

Chiar imi pare rau ca am expus-o unor asemenea reactii. Omul invata mereu cate ceva, chiar si despre sine insusi. Adevarul e ca pentru mine insami nu as fi dorit cu atata ardoare castigarea unui concurs.

 

As fi dorit un concurs cu alte reguli, eventual PE VIU.

 

 

Nu stiu de ce doar de ea se leaga, poate pentru a ne intimida, si a nu o mai inscrie in urmatorul concurs, pentru ca anul trecut a luat locul 1. Anul trecut m-au ajutat fetele de pe iDieta. Anul acesta tot cam asa s-a intimplat, deci nu eu am confectionat 6oo de adrese, dar, si chiar de ar fi asa, nici ceilalti parinti nu au castigat prin vot exclusiv dezinteresat, deci sint lupi moralisti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm...

 

Chiar imi pare rau ca am expus-o unor asemenea reactii.

Nu cred, ai expus-o pentru satisfactia ta, nu pentru placerea ei.

 

Hmm...

 

Omul invata mereu cate ceva, chiar si despre sine insusi. Adevarul e ca pentru mine insami nu as fi dorit cu atata ardoare castigarea unui concurs.

Si nu cred ai invatat nimic din asta, adevarul este ca totul este facut pentru satisfacerea orgoliului de parinte, si nu pentru copil in sine. Intra si tu pe forumul de psihologie, si citeste cum este cu dragostea conditionata si cea neconditionata, apoi reflecteaza de care tip este a ta. Toate bune. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OANA RALUCA DUMITRASCU... :)

sa pui poza copilului pe internet, cand e lumea plina de bolnavi psihic si pedofili, nu mi se pare prea intelept

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred, ai expus-o pentru satisfactia ta, nu pentru placerea ei.

Si nu cred ai invatat nimic din asta, adevarul este ca totul este facut pentru satisfacerea orgoliului de parinte, si nu pentru copil in sine. Intra si tu pe forumul de psihologie, si citeste cum este cu dragostea conditionata si cea neconditionata, apoi reflecteaza de care tip este a ta. Toate bune. :flowers:

 

 

Asa am sa fac.

 

sa pui poza copilului pe internet, cand e lumea plina de bolnavi psihic si pedofili, nu mi se pare prea intelept

 

 

Atunci nu o mai scoti nici la plimbare, pentru ca riscul e si mai mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred, ai expus-o pentru satisfactia ta, nu pentru placerea ei.

Si nu cred ai invatat nimic din asta, adevarul este ca totul este facut pentru satisfacerea orgoliului de parinte, si nu pentru copil in sine. Intra si tu pe forumul de psihologie, si citeste cum este cu dragostea conditionata si cea neconditionata, apoi reflecteaza de care tip este a ta. Toate bune. :flowers:

 

 

Recunosc ca rationamentu' dumneavoastra imi este strain.

Dac'as avea un copil frumos ar trebui sa-l port cu sacu' pe cap pt a-l ascunde de privirile celorlalti, iar eu, ca mama lui, sa umblu doar cu ochii in pamant, de teama sa nu m-acuze cineva ca-s mandra de fiica/fiul meu?!?

 

Iubirea pt copilul meu e cea care ma ajuta sa-i deschid toate usile de care s-ar putea izbi in evolutia sa.

Eu ii pot arata cate putin din fiecare parte a vietii, lasandu-l pe el, ulterior, sa aleaga.

 

Un concurs de frumusete, un curs de dans, ore de balet, jucat la groapa cu nisip, alergat in parc, ore de muzica, de informatica, rasete cu bunicii, plansete cand ii mai iese cate un dintisor etc........ cam asta-i lumea unui prunc din zilele noastre.

Eu trebuie sa-i largesc orizontul, daca-i place vreun domeniu oarecare, va persevera.

 

Zana are o fetita extraordinara, dulce, frumoasa, dar crezi tu ca ar fi iubit-o mai putin daca nu avea toate aceste calitati?

Un copil de 2 anisori are nevoie sa priveasca minunile lumii prin ochii parintilor, pentru ca mai tarziu, sa poata sa-si aleaga singur calea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara Zina... :crazy: si nu va suparati fratilor...dar,eu nu as putea sa fac ce face Zina! Adica sa-mi pun poza copilului pe net apoi,sa cersesc voturi! Sa ma inscriu la un concurs apoi,sa zic:"Votati-ma pe mine..." E penibil... si in caz de izbinda n-as mai avea nici o satisfactie.

Chiar:pentru ce faci asta,Zina?

Fetita ta e minunata...e unica...tocmai pentru ca este a ta;ai nevoie de confirmarea altuia?

Daca nu va cistiga ori ceilalti vor spune ca nu-i frumoasa nu o mai iubesti? Nu mai e unica si minunata?

Zau daca te inteleg... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×