Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Adevaratul Basescu !

Postări Recomandate

:tease: Ma bucur ca-l sustineti sus si tare pe Base , asa oameni asa tara, daca sustineti asemenea lucruri grave sa faci pe un om TIGANCA IMPUTITA , vi se para normal . :lol: ..eu ca cetatean al Europei , NU

 

Eu ma bucur ca nu am trait in comunism poate atunci era permis sa iei telefonul din mana , sa-l ataci si sa-i denigrezi imaginea... :crazy:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme ziaristii romani au devenit tot mai stresanti.. A incercat oare cineva sa se gandeasca oare cum ar fi in pielea unei persoane publice? Oare cum este sa fii cautat, supravegheat, urmarit chiar si pana la WC si filmat chiar si atunci cand te scarpini in.. cur-tea din spatele vilei tale?! Orice cuvant, orice sunet, orice gest cat de neinsemnat, orice grimasa, orice miscare din degete sa-ti fie observata, pozata, publicata, dezbatuta, intoarsa pe toate partile, etc.. Presedintele nu-i tot om sau e vreun mutant genetic?! Ca avem un presedinte suspectat de ilegalitati si uneori suburban nu mai e nimic nou: acum vreo 15 ani Ion Iliescu a racnit la un reporter de la un post TV local din Constanta: "de ce huidui bă ca animalu'?" Apoi si-a chemat gorilele sa-l aranjeze pe acel reporter "agitat"... si toate astea in fata a mii de cetateni care-si manifestau nemultumirea fata de acel presedinte. Dar ca avem si foarte multi ziaristi saraci cu duhul dar foarte bogati in tupeu si nesimtire, nu intereseaza pe nimeni?!

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
<br />In ultima vreme ziaristii romani au devenit tot mai stresanti.. A incercat oare cineva sa se gandeasca oare cum ar fi in pielea unei persoane publice? Oare cum este sa fii cautat, supravegheat, urmarit chiar si pana la WC si filmat chiar si atunci cand te scarpini in.. cur-tea din spatele vilei tale?! Orice cuvant, orice sunet, orice gest cat de neinsemnat, orice grimasa, orice miscare din degete sa-ti fie observata, pozata, publicata, dezbatuta, intoarsa pe toate partile, etc.. Presedintele nu-i tot om sau e vreun mutant genetic?! Ca avem un presedinte suspectat de ilegalitati si uneori suburban nu mai e nimic nou: acum vreo 15 ani Ion Iliescu a racnit la un reporter de la un post TV local din Constanta: "de ce huidui bă ca animalu'?" Apoi si-a chemat gorilele sa-l aranjeze pe acel reporter "agitat"... si toate astea in fata a mii de cetateni care-si manifestau nemultumirea fata de acel presedinte. Dar ca avem si foarte multi ziaristi saraci cu duhul dar foarte bogati in tupeu si nesimtire, nu intereseaza pe nimeni?!

 

Va spun sincer ...desi eu "vad " stirile si unele programe TV din Romania doar pe internet si citesc ziarele romanesti doar on line ....ca asa o presa de rahat ....cum e presa romana ...NU MAI EXISTA pe tot mapamondu!

Este o adevarata rusine si o blamare la adresa tarii si a romanilor cacainele de paza a democratiei e reprezentata de o asemenea presa murdara !

 

Atata vulgaritate ... atractie ptr murdar ....si coborare in nimic ... ca la ziaristii romani nici unde in lume nu gasesti ...

 

dar in Romania e altfel .... presa si televiziunea romaneasca colcaie de noroi spurcat si traieste ca viermii in noroi, si ceea ce e mai trist ...e ca nici nu se gandeste sa se ridice din mocirla infecta in care s-a afundat si cu care murdareste constiintele bietelor victme ...cititorii!

 

Asa ca lasati Barfa, Murdaria si clevetirile ...si mars la lucru ... si cand veniti acasa ...iar la lucru ... ca va ineaca murdaria din ograda si din fata casii si nu uitati sa mai faceti si un dus ....

Atentie!

ma refer doar la cei cu atractiia morbida catre gunoi lene si clevetiri !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[*]Revin, era o discutie privata, din punctul meu de vedere putea sa o faca si "boarfa" :cry: - corectitudinea politica o sa ne transforme pe toti in roboti fara putere de discernamant

Corectitudinea politica trebuie inceputa in propria ograda.

Asa cum toti cei care au "reusit" rezultate atat de stralucite impotriva presedintelui ar trebui sa-si dea demisia, lasand loc altora , tot asa presedintele ar trebui sa-si ceara scuze personal intregii natiuni. Apoi ar trebui sa-si vada de treaba lui, nu sa ne umple capul cu discursuri goale. Per total toti ar trebui sa munceasca pentru ceea ce i-am ales.

 

In ceea ce te priveste, este un lucru faptul ca sustii un om politic , altul sa nu resusesti sa-ti dai seama ca A GRESIT si a gresit grav.

 

A incercat oare cineva sa se gandeasca oare cum ar fi in pielea unei persoane publice?

Ma intreb l-a rugat cineva sa devina persoana publica? NU.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va spun sincer ...desi eu "vad " stirile si unele programe TV din Romania doar pe internet si citesc ziarele romanesti doar on line ....ca asa o presa de rahat ....cum e presa romana ...NU MAI EXISTA pe tot mapamondu!

Este o adevarata rusine si o blamare la adresa tarii si a romanilor cacainele de paza a democratiei e reprezentata de o asemenea presa murdara !

 

Atata vulgaritate ... atractie ptr murdar ....si coborare in nimic ... ca la ziaristii romani nici unde in lume nu gasesti ...

 

dar in Romania e altfel .... presa si televiziunea romaneasca colcaie de noroi spurcat si traieste ca viermii in noroi, si ceea ce e mai trist ...e ca nici nu se gandeste sa se ridice din mocirla infecta in care s-a afundat si cu care murdareste constiintele bietelor victme ...cititorii!

 

Asa ca lasati Barfa, Murdaria si clevetirile ...si mars la lucru ... si cand veniti acasa ...iar la lucru ... ca va ineaca murdaria din ograda si din fata casii si nu uitati sa mai faceti si un dus ....

Atentie!

ma refer doar la cei cu atractiia morbida catre gunoi lene si clevetiri !

Pai incearca sa urmaresti "TVR Cultural" . :friends:

Presa este aceeasi peste tot , totusi este o putere si avem nevoie de ea.

Ba , sa avem pardon, in ciuda faptului ca prin propria-mi educatie ( yeap , limitata) voi fi intotdeauna inclinata a vota stanga, nu sunt orbita de PSD. In fata casei mele nu este noroi si fac dus zilnic, desi cateva zile ma voi simti - ca sa va aduc aminte de cei care se simteau "cetateni suspendati" - " mica tiganca imputita".

Oricum, frumos indemn, mai greu cu exprimarea. :cry:

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost suspendat o saptamana pentru ca am avut curajul sa atac pe Basescu , si ma bucur ca aparut aceasta stire care demonstreaza ca Traian e un rasist si cei care au mers la vot au facut o mare greseala

 

Moderatorii care sunt pro basescu o sa inchida acest topic aici ma refer in mod special la domnul Asfaloth

 

ADEVARATUL PRESEDINTE

sUNT BUCUROS ca am avut mare dreptate cand l-am atacat pe Basescu

 

Aici am atacat pe Base iar acelas Asfal...a catalogat drept atacurile spre Base ca fiind offtopic

 

ma bucur ca din discursul meu acid a ramas doar un ciot si acela spune totul BASESCU E UN RASIST HABARNIST :friends:

 

aM anticipat foarte bine tipul de presedinte , incredibil ca sef al statului sa faci tu un reporter aflat in slujba cetateanului Tiganca imputita :cry:

 

domnul Asfaloth te rog sa-ti faci mea culpa pentru greseala facut ,sa-l sustii pe xenofobul Base si sa suspenzi un user care vrea sa arate adevaratul Base :yahoo:

 

domnul Asfaloth te rog sa-ti faci mea culpa pentru greseala facuta ,sa-l sustii pe xenofobul Base !!! sa suspenzi un user care vrea sa arate adevaratul Base :lol2: doua lucruri care arata faptul ca nu esti o persoana dreapta

te aşteptai la altceva de la preşedintele rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa domniile voastre ar trebui sa scandam:

 

Basescu Romania

jos cu tigania?! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×