Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Adevaratul Basescu !

Postări Recomandate

Imi pare bine ca Basescu a revenit insa ieri , la finala de Cupei Cupelor la handbal, de la Ramnicu Valcea, in loc ca toata atentia sa cada pe castigatoarele Cupei Cupelor ( Oltchim Ramnicu Valcea , ceea ce nu s-a mai intamplat din 1989 ca o echipa romaneasca sa castige ) , toata atentia a cazut pe Basescu. A fugit repede pe teren la final , s-a urcat pe podium de parca el ar fi castigat si si-a pus singur o medalie. Pe urma , in loc sa lase bucuria sa decurga, a inceput sa ia mingi si sa traga la poarta. Si uite asa toata bucuria castigarii Cupei Cupelor s-a stricat.

Băsescu poate face orice , doar e preşedinte..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Două fire , Două paie

Astăzi Băse ia bătaie :cry: :friends:

 

 

:yahoo: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost suspendat o saptamana pentru ca am avut curajul sa atac pe Basescu , si ma bucur ca aparut aceasta stire care demonstreaza ca Traian e un rasist si cei care au mers la vot au facut o mare greseala

 

Moderatorii care sunt pro basescu o sa inchida acest topic aici ma refer in mod special la domnul Asfaloth

 

ADEVARATUL PRESEDINTE

sUNT BUCUROS ca am avut mare dreptate cand l-am atacat pe Basescu

 

Aici am atacat pe Base iar acelas Asfal...a catalogat drept atacurile spre Base ca fiind offtopic

 

ma bucur ca din discursul meu acid a ramas doar un ciot si acela spune totul BASESCU E UN RASIST HABARNIST :friends:

 

aM anticipat foarte bine tipul de presedinte , incredibil ca sef al statului sa faci tu un reporter aflat in slujba cetateanului Tiganca imputita :cry:

 

domnul Asfaloth te rog sa-ti faci mea culpa pentru greseala facut ,sa-l sustii pe xenofobul Base si sa suspenzi un user care vrea sa arate adevaratul Base :yahoo:

 

domnul Asfaloth te rog sa-ti faci mea culpa pentru greseala facuta ,sa-l sustii pe xenofobul Base !!! sa suspenzi un user care vrea sa arate adevaratul Base :lol2: doua lucruri care arata faptul ca nu esti o persoana dreapta

 

Omule, nici eu nu il inghit pe Basescu, dar ma mai duc de 10 ori sa votez impotriva demiterii daca e nevoie. Decat sa il vad pe geoana, iliescu si compania mai bine sparg televizoru. In plus de asta in Romania nu exista presa, este doar un circ imputit , este de ajunsa iei ziarele si sa arunci o privire pe ele. Cred ca la peste 90% din ele prima pagina este tinuta de silicoane si irinel sau cate un nou "erou" aparut peste noapte. Cat de ipocrizia la romanu nu are rost sa vorbim. Iliescu a chemat minerii la bucuresti care au batut sute de oameni si au devastat sedii stricand aparatura in valoare de milioane si ce a patiti? Nimic. Asa ca las'o balta ca nu are rost.

 

P.S Moderarea pe acest forum este izbitor de asemanatoare cu ce este pe scena politica. Unii se erijeaza in tariceanu sau geoana si au impresia ca pot face orice. Te mira?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot base cel viteaz , cu un vagon de inteligenta a poposit in Piata Constituiei sa rosteasca o vorba , doua la Realitatea, intrebat de incidentul din Selgros, el s-a disculpat intr-un mod pueril spund ca a i-a fost incalcata intimitatea :cry:

 

O serie de persoane din zona cred ca eu sunt pro PSD :friends: nu sunt nici PSD-ist , nici PD-ist , nici UDMR-ist si lista poate continua cu alte formatiuni poltice, sunt cetatean european.

Nu-l sustin nici pe Iliescu, nici pe Geoana si alti acoliti care au dus tara la pierzanie , doresc doar sa aduc la suprfata adevaratul Base, nu cel populist care are discursuri vaporoase in fata electoratului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doresc doar sa aduc la suprfata adevaratul Base, nu cel populist care are discursuri vaporoase in fata electoratului

iar eu , cel puţin ,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce atata tevatura ...???

Ce a deranjat ??Faptul ca era imputita sau tiganca....???

Vinovati sunt SPP-ii ca treb. sa-i bage pe gat telefonul ala ,si sa nu o lase sa se apropie de presedinte.

Base e marinar inca, chiar daca e presedinte ;si pana la urma cred ca si A.Nastase (vazut ca un fin intelectual...hhh) vb. f .urat in intimitate .

Pacat nu a folosit "metaforele'' lui Becali (zdreantza si hahalera )sau poate atunci aveam acuza de plagiat ...???? :cry:

Shaman

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg de ce atata tevatura ...???

Ce a deranjat ??Faptul ca era imputita sau tiganca....???

Vinovati sunt SPP-ii ca treb. sa-i bage pe gat telefonul ala ,si sa nu o lase sa se apropie de presedinte.

Base e marinar inca, chiar daca e presedinte ;si pana la urma cred ca si A.Nastase (vazut ca un fin intelectual...hhh) vb. f .urat in intimitate .

Pacat nu a folosit "metaforele'' lui Becali (zdreantza si hahalera )sau poate atunci aveam acuza de plagiat ...???? :)

Shaman

Năstase cel gomos a trimis ziariştii să-i numere ouăle. Care e diferenţa? Băsescu a făcut-o

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BANC :

 

Un individ e nevoit sa opreasca masina datorita unei congestii de trafic. Deodata, cineva ii bate in geam:

-Ce s-a intamplat?

-Teroristii i-au rapit pe cei 322 de parlamentari si cer 10 milioane de dolari rascumparare. Altfel ameninta ca ii vor stropi cu benzina si le vor da foc. Acum mergem din masina in masina si facem o cheta.

-Bine,si cat da fiecare?- zice omul din masina

-Cam 5 litri.

 

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×