Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Adevaratul Basescu !

Postări Recomandate

Hai Base, nu te lasa

Asta e tarisoara ta

Jos tiganii si urbanii

sus prostii si huliganii!

 

 

Romania si Basescu

Intrece-l si pe Iliescu

5 mandate de-o sa ai

Noi vom intra direct in rai!

 

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
<br />Pai incearca sa urmaresti TVR Cultural.. Presa este aceeasi peste tot ,

depinde de ce intelegi tu prin "peste totul tau" eu aici in jurul meu ... nu vad DE LOC o presa atat de murdara ...nici macar cea de scandal!

atata murdarie in presa si la TV explica murdaria generalizata din sudul tarii.

 

totusi este o putere si avem nevoie de ea.

 

Ar fi o putere daca nu ar fi un jeg ...sau o fi avand si jegul puterea lui bineinteles in mediul in care traiesti?

 

, sa avem pardon, in ciuda faptului ca prin propria-mi educatie ( yeap , limitata) voi fi intotdeauna inclinata a vota stanga, nu sunt orbita de PSD.

 

Asta este drptul tau ...dar nu justifica murdaria presei scrise si de televiziune din Romania!

 

In fata casei mele nu este noroi si fac dus zilnic,

dar probabil ca este praf si hartii aruncate cat vezi cu ochii!

Si chiar daca as gresi .... crezi ca asa este in toata Romania ?

 

.... mica tiganca imputita .....

 

Vezi ca nu e nici un indemn ci fraza rostita in mediu privat cu sotia sa ... nu in public ...ci in masina proprie !

 

Faptul ca orice politician e spionat si in viata privata e una din marile murdarii ... adica elementul ce face din presa romana ...nimic altceva decat o hartie igienica tiparita care pute urat de cum o deschizi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa fim seriosi... exagerezi - e om, nu zeu !

o fii el om dar .. hai să zicem că doar se potriveşte cu statul pe care

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
<br />dupa domniile voastre ar trebui sa scandam ... Basescu Romania...jos cu tigania?!

Categoric ca DA!

 

Doar cu completarea ca tzigan nu e sinonim cu o etnie ...cea a RRomilor ci cu murdaria lenea si imputirea generalizata!

 

Acceptati ca sunt ziaristi, politicieni, dar nu numai ...mult mai tzigani ... decat bietul rrom care traieste cuminte cu familia lui in nevoi si saracie!

 

Si exact la asta se refera Basescu din moment ce nu a lezat cu aceste cuvinte un reprezentant al natiei rromilor!

 

Pana si regele Mihai a spus ca ce se intampla pe scena politica e TZIGANIE ! ...s-o fi referit tot la rromi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa cum tot el ne-a invatat cum ca nu trebuie sa invatam ca putem ajunge presedinti si fara prea multa carte!

:cry:

şi să nu uităm de bun simţ , de care preşedintele nostru duce lipsă cu v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine ca Basescu a revenit insa ieri , la finala de Cupei Cupelor la handbal, de la Ramnicu Valcea, in loc ca toata atentia sa cada pe castigatoarele Cupei Cupelor ( Oltchim Ramnicu Valcea , ceea ce nu s-a mai intamplat din 1989 ca o echipa romaneasca sa castige ) , toata atentia a cazut pe Basescu. A fugit repede pe teren la final , s-a urcat pe podium de parca el ar fi castigat si si-a pus singur o medalie. Pe urma , in loc sa lase bucuria sa decurga, a inceput sa ia mingi si sa traga la poarta. Si uite asa toata bucuria castigarii Cupei Cupelor s-a stricat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×