Sari la conținut
Forum Roportal
marius533

Help!cum pot sa o readuc inapoi in viata mea !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Izoleaza-te de amicii tai si ramai in casa, in apropierea telefonului, pregatit pentru a face fata fericitului moment cand ea te va rechema.

cam nu e o idee buna :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...ea a zis ca daca vin la ea acum in weekend nu rezolv nimik si ca timpul ii va spune ce vrea de fapt sa faca cu viata ei....

Oricat de greu iti este sa accepti acum acest lucru, ce a spus ea e foarte adevarat. Uneori, timpul aseaza lucrurile mai bine decat ai face-o tu.

 

Ai rabdare, incearca sa ramai cald.. fii langa ea atunci cand are nevoie, cauta sa nu-i reprosezi gesturile si cuvintele din trecut..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...o sa ii mai dau un ''semn de viata'' ... oricum nu stiu cum sa procedez...sa nu o mai caut ...imi e sa nu ma uite...dar stiu ca si indiferenta e o ''arma buna''....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...o sa ii mai dau un ''semn de viata'' ... oricum nu stiu cum sa procedez...sa nu o mai caut ...imi e sa nu ma uite...dar stiu ca si indiferenta e o ''arma buna''....
In cazul de fata,eu zic ca indiferenta e salvarea ta :D Ignorand-o o perioada,nu total,ci doar rarind discutiile cu ea,se va intoarce la tine,iti va constientiza mai mult lipsa si te va pretui mai mult. Nu stiu,nu's experta,dar merita incercarea.Daca ii dai un deget,o sa-ti ia la un moment dat toata mana si o sa se plictiseasca repede,nu-i vei mai starni interesul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba, din pacate, femeile sunt prea previzibile...

 

Si intotdeauna o sa le faci pe dos. 100%

Experienta te va invata cand sa le aplici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×