Sari la conținut
Forum Roportal
marius533

Help!cum pot sa o readuc inapoi in viata mea !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

o sa las timpul sa decida mai mult nu stiu ce sa fac..de fapt mai mult nu pot sa fac......

Frate, asa ceva nu e bun pt tine! Chiar daca vrei neaparat, esti mult mai bine sa scapi de ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce crezi ca e mai bine sa scap de ea ?...

Pt ca lor nu le plac astia disperati. Stie ca te face si nu mai esti "game" pt ea. O sa-si bata joc de tine. Daca ai halit odata, zice ca mai faci si a doua, a treia oara. Si are dreptate. Am vazut asta de nenumarate ori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot vrei sa tii langa tine o femeie prin orice mijloace....amenint-o ca te sinucizi . :aranjare:

ATENIE! Doar ameninta.

Acum....depinde si pana la ce nivel vrei sa te cobori ...

 

Merita incercat dar ar fi inutil.

 

Ia-ti una si mai frumoasa dcit ea si fa-te ca o iubesti.

E pierdere de timp.

 

o sa las timpul sa decida mai mult nu stiu ce sa fac..de fapt mai mult nu pot sa fac......

Uneori timpul le rezolva pe toate dar nu intotdeauna.

 

Pt ca lor nu le plac astia disperati. Stie ca te face si nu mai esti "game" pt ea. O sa-si bata joc de tine. Daca ai halit odata, zice ca mai faci si a doua, a treia oara. Si are dreptate. Am vazut asta de nenumarate ori.

Intr-adevar, femeilor nu le plac barbatii disperati, ajung sa le plictiseasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iubirea uneori de duce la disperare ... dar totul are un inceput la urmatoarea stii cum sa abordezi problema... :aranjare:

Editat de Marius-Doru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc nu am citit totul dar sincer eu cred ca atata timp cat tu consideri ca ai sanse LUPTA PENTRU ELE !!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-as lua una noua: zero kilometri, cu scaunele in tzipla. Mai frumoasa si mai tanara ca ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×