Sari la conținut
Forum Roportal
Knut

Cine sta la cratita si cine repara priza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum sa nu te puna dracu' sa te duci sa ii dai doua palme aprioric. Eu iti recumand "American Beauty"

Sunt contra violentei in familie. Categoric!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai inteles ce ti-am zis. Masculinitatea nu sta in existenta penisului.

Si eu sunt de parere ca are foarte multa treaba una cu alta. Daca imi vad barbatu' invartind in oala de ciorba de pe aragaz si maruntind patrunjelu', sincer ma marcheaza imaginea si am sa il vad tot cu lingura de lemn in mana si in alte ipostaze.

Nu ma refeream la existenta penisului. Saracele neveste de bucatari... Sau croitori?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma refeream la existenta penisului. Saracele neveste de bucatari... Sau croitori?

 

Uite vezi? Asta e problema ta; nu vrei sa intelegi la ce ma refer si pace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma refeream la existenta penisului. Saracele neveste de bucatari... Sau croitori?

Stii care e cinismul? Mai hilar este situatia unui ofiter de armata care este comandat acasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite vezi? Asta e problema ta; nu vrei sa intelegi la ce ma refer si pace.

Da, nu inteleg de ce te marcheaza asa de mult o astfel de imagine. (Intrerup discutia ca trebuie sa ies)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu fac si mancare si curat merg la piata solo,si repar si prin casa..dar cand am o relatie stabila prefer sa fiu ajutat sau sa ajut..e cel mai corect! si vorba lui zexelica unicul lucru care nu ma pricep este sa calc..

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect .... intr-o relatie de cuplu e nevoie de doi; fiind doi si treburile casnice se impart la doi. Daca face numai el, mie una nu imi place, daca fac numai eu ma simt sluga si iar nu imi place. Deci frumos pentru amandoi si implicit pentru relatie e sa faca amandoi.

Editat de Anaemona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect .... intr-o relatie de cuplu e nevoie de doi; fiind doi si treburile casnice se impart la doi. Daca face numai el, mie una nu imi place, daca fac numai eu ma simt sluga si iar nu imi place. Deci frumos pentru amandoi si implicit pentru relatie e sa faca amandoi.

unii barbati baga mai multi bani in casa si de asta au impresia ca trebuie sa fie slugariti...altii nu se pricep la nimic si nu se baga unde nu le fierbe nasul..sunt exemple si exemple..nu cred ca barbatii mai puturosi sunt si misogini...totusi..

corect este sa se faca in 2 totul ..

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-i vezi pe cei de se baga...desi nu se pricep! Atunci e mai grav!

Am o cunostina ce nu isi lasa sotia singura la piata,si nu din doarinta de a o ajuta ,ci pt a controla! Asa se simte el barbat! :D

De obicei barbatii complexati "invadeaza" bucataria si bugetul acesteia.

 

sa o controleze? la ce? la cate legaturi de marar cumpara? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×