Sari la conținut
Forum Roportal
Knut

Cine sta la cratita si cine repara priza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In general noi impartim sarcinile in functie de timp. Si cum eu ajung acasa inaintea nevestei eu fac destul de multe. De fapt, daca stau bine sa ma gandesc, fac chiar foarte multe. Exceptand gatitul, de la care m-am cam retras in ultimul timp. Dar tot de la mine a invatat. Si cand ma gandesc ca la inceputul relatiei noastre nu stia nici cand e carnea prajita... A, nici cu calcatul nu ma ocup, decat in cazuri urgente. In rest toata "gospadaria" trece prin mana mea. Si ce ma oftica e faptul ca tot mai face mofturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In general noi impartim sarcinile in functie de timp. Si cum eu ajung acasa inaintea nevestei eu fac destul de multe. De fapt, daca stau bine sa ma gandesc, fac chiar foarte multe. Exceptand gatitul, de la care m-am cam retras in ultimul timp. Dar tot de la mine a invatat. Si cand ma gandesc ca la inceputul relatiei noastre nu stia nici cand e carnea prajita... A, nici cu calcatul nu ma ocup, decat in cazuri urgente. In rest toata "gospadaria" trece prin mana mea. Si ce ma oftica e faptul ca tot mai face mofturi.

Aaaaaa, bine ca mi-ai adus aminte: nu voi calca NICIODATA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aaaaaa, bine ca mi-ai adus aminte: nu voi calca NICIODATA.

 

fa si tu ca mine, cumpara'ti haine care nu se sifoneaza :D

io's femeie si nu calc :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fa si tu ca mine, cumpara'ti haine care nu se sifoneaza :)

io's femeie si nu calc :D

Da' femeie de servici de ce exista? sa-mi chinui eu fata la treaba? Huh? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×