Sari la conținut
Forum Roportal
Knut

Cine sta la cratita si cine repara priza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai zi-mi si ce te deranjeaza

 

Nu ma deranjeaza nimic la tine in special, ci totul la persoanele de sex masculin carora le lipseste masculinitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma deranjeaza nimic la tine in special, ci totul la persoanele de sex masculin carora le lipseste masculinitatea.

M-am gandit ca nu te deranjeaza nimic la mine, pentru ca nu ma cunosti. Dar asta inseamna lipsa de masculinitate? A face sau nu o anumita activitate casnica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am gandit ca nu te deranjeaza nimic la mine, pentru ca nu ma cunosti. Dar asta inseamna lipsa de masculinitate? A face sau nu o anumita activitate casnica?

 

A face O (una) activitate casnica e ok, dar tu le-ai enumerat cam pe toate si eu vreau sa ma f.... un barbat nu femeia in casa. Ma intelegi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu faci prea multe. Femeia trebuie umulita din cand in cand.

Sa stii ca uneori ma gandesc si eu la asta. Dar nu chiar asa dur. Macar pusa un pic la respect. Cred ca e in noi

 

A face O (una) activitate casnica e ok, dar tu le-ai enumerat cam pe toate si eu vreau sa ma f.... un barbat nu femeia in casa. Ma intelegi?

Sa stii ca dupa ce fac toate astea inca mai am p---. N-are treaba una cu alta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa stii ca uneori ma gandesc si eu la asta. Dar nu chiar asa dur. Macar pusa un pic la respect. Cred ca e in noi

Sa stii ca dupa ce fac toate astea inca mai am p---. N-are treaba una cu alta

 

Nu ai inteles ce ti-am zis. Masculinitatea nu sta in existenta penisului.

Si eu sunt de parere ca are foarte multa treaba una cu alta. Daca imi vad barbatu' invartind in oala de ciorba de pe aragaz si maruntind patrunjelu', sincer ma marcheaza imaginea si am sa il vad tot cu lingura de lemn in mana si in alte ipostaze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sotia ta a nascut de curand? :D

 

"furnici in copac" si "pui indragostit" ,acolo sunt si eu AS! :D

Nu a nascut de curand. Si nici nu se va intampla prea curand. Dar activitatile noastre profesionale ne ocupa o cantitate de timp diferita. Iar eu sunt mai mult timp acasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×