Sari la conținut
Forum Roportal
Schimbarea Perceptiei

70% din Romani NU sunt de acord cu suspendarea Presedintelui

Postări Recomandate

<br />foarte inteligenta remarca.... incredibil ...<br />

 

Mai dulceata mica!

 

Zau ca e ca in filmele cu Stan si Bran!

 

Maine nu sunt alegeri prezidentiale ca sa alegem un nou presedinte in locul lui Basescu pe care nu il simpatizezi ...ci maine e REFERENDUM!!!

Adica ... e de aruncat cineva peste Bord...tu zici ca l-ai arunca pe Basescu ...dar uiti ...sau te prefaci ca uiti ...ca prin aceasta atitudine a ta ..sprijini mafia comunisto-securista a lui ceausescu si ca tu ca tanar ...prin pozitia ta, tradezi idealurile celor care au murit tocmai ca sa scape tara de comunisto-securistii lui ceausescu.

 

Acum ce nu pot sa inteleg in cazul tau este ...

1) daca tu chiar nu intelegi situatia din cauza nivelului tau intelectual

2) daca ai interese directa sa "nu intelegi"

3) daca intelegi dar din lipsa de spirit civic nu iti pasa decat de interesul tau!

 

In oricare din cazuri ramane sa apreciez la tine numai rotunjimea funduletului ....

 

Doamne am trait sa o vad si pe asta ...tineri care simpatizeaza banda securista a lui ceausescu ajunsa in varful tarii imediat in zilele tulburi ale revolutiei pe care alti tineri ...mult mai constienti, mai putin egoisti, dar mai patrioti au facut-o!

 

Extraordinar !!!! ....ce Tineret Mandria Rarii! :jester:

 

 

.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica ... e de aruncat cineva peste Bord...tu zici ca l-ai arunca pe Basescu ...dar uiti ...sau te prefaci ca uiti ...ca prin aceasta atitudine a ta ..sprijini mafia comunisto-securista a lui ceausescu si ca tu ca tanar ...prin pozitia ta, tradezi idealurile celor care au murit tocmai ca sa scape tara de comunisto-securistii lui ceausescu.

 

..... am trait sa o vad si pe asta ...tineri care simpatizeaza banda securista a lui ceausescu ajunsa in varful tarii imediat in zilele tulburi ale revolutiei pe care alti tineri ...mult mai constienti, mai putin egoisti, dar mai patrioti au facut-o!

Extraordinar !!!! ....ce Tineret Mandria Rarii! :jester:

Subscriu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
<br />parerea ta... si eu as fi preferat sa avem altfel de politicieni ...dar daca asa e situatia...ghinion... dar totusi nu vreau sa-mi imaginez ce ar fi daca ar fi toti ca basescu ... tragic..

 

dragutule ...tocmai pt. ca urasc comunismul vreau sa-l arunc peste bord pe basescu (desi sunt convinsa ca nu va fi asa) ...basescu a fost si este un comunist... ce e asa greu de inteles.

 

.

 

Lasa ca pe Basescu il schimbi la alegerile prezidentiale acum e referendum

 

E greu de inteles pentru ca e Non Sens ...pai basescu e sa zicem grupa mica adica doar PD-ul ...iar mafia securist-comunista eTtoata gradinita (ca sa dau un exemplu la nivelul tau de intelegere) adica e TRANSPARTINICA adica e o uniune a mafiotilor securist-comuniste.

Iar nonsensul tau este ca tu ...avand de ales intre a elimina pe unii sau altii (nu de ales ci de eliminat) tu lichidezi grupa mica ca sa ramana toata tara pe mainile Mafiei securist-comuniste ... pricepi frumoas-o ?

 

Doamne dar tare greu!

 

Tu nu ai discernamant sau nu intelegi proportiile si prioritatile?

 

Pai daca nu sti ce vrei ...atunci mai bine stai acasa si te uiti la telenovele !

 

dfaca ai sti ce vrei ...atunci ai pricepe ca vrei sa se termine cu mafia comunista ...o eliminam mai intai pe aia mare ca sa nu ramana vesnic la putere ...si peste doi ani la alegeri ...ai de ales ceva mai bun!

Adica ceva ceea ce acum NU AI!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa ca pe Basescu il schimbi la alegerile prezidentiale acum e referendum

 

E greu de inteles pentru ca e Non Sens ...pai basescu e sa zicem grupa mica adica doar PD-ul ...iar mafia securist-comunista eTtoata gradinita (ca sa dau un exemplu la nivelul tau de intelegere) adica e TRANSPARTINICA adica e o uniune a mafiotilor securist-comuniste.

Iar nonsensul tau este ca tu ...avand de ales intre a elimina pe unii sau altii (nu de ales ci de eliminat) tu lichidezi grupa mica ca sa ramana toata tara pe mainile Mafiei securist-comuniste ... pricepi frumoas-o ?

 

Doamne dar tare greu!

 

Tu nu ai discernamant sau nu intelegi proportiile si prioritatile?

 

Pai daca nu sti ce vrei ...atunci mai bine stai acasa si te uiti la telenovele !

 

dfaca ai sti ce vrei ...atunci ai pricepe ca vrei sa se termine cu mafia comunista ...o eliminam mai intai pe aia mare ca sa nu ramana vesnic la putere ...si peste doi ani la alegeri ...ai de ales ceva mai bun!

Adica ceva ceea ce acum NU AI!

 

ha ha ...foarte amuzant ....

foarte frumos din partea ta sa-mi explici pe intelesul meu ... dar nu o sa-mi schimbi convingerile ...asa ca..... si probabil nici nu o sa votez...oricum pt. mine o sa fie totuna daca ramane basescu sau daca zboara....

totusi sa nu exageram chiar asa in legatura cu "teoria conspiratiei" ...chiar ma fac sa zambesc unele afirmatii .... sunt copilaresti

 

nu sunt fana a telenovelelor.

 

atunci o sa votez cand o sa am de unde alege....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
totusi sa nu exageram chiar asa in legatura cu "teoria conspiratiei" ...chiar ma fac sa zambesc unele afirmatii .... sunt copilaresti

 

nu e nici un fel de teorie a conspiratiilor ...este realitatea inconjuratoare tie, ...tu pe ce lume traiesti de nu sti cine s-a cocotat la putere pe spatele tinerilor care au murit in revolutie?

De Iliescu si securisto-comunistii lui nu ai auzit?

Poate ai auzit cand au fost aruncati peste bord?

sau de ce a renuntat "tapone cel fricos" sa mai candideze odata?

Tu chiar nu ai invatat sa joci puzzle pana la varsta ta

 

atunci o sa votez cand o sa am de unde alege...

 

Mai fata ...tu inca nu ai priceput ca maine nu sunt alegeri ci referendum????

 

Ce sa iti zic ..o discutie cu tine e ca un film cu Stan si Bran!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma si intreb de ce mai invocati occidentul, ca sinteti mult mai aproape de talibanii de prin unele zone ale lumii.

Pentru că Occidentul crede

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e nici un fel de teorie a conspiratiilor ...este realitatea inconjuratoare tie, ...tu pe ce lume traiesti de nu sti cine s-a cocotat la putere pe spatele tinerilor care au murit in revolutie?

De Iliescu si securisto-comunistii lui nu ai auzit?

Poate ai auzit cand au fost aruncati peste bord?

sau de ce a renuntat "tapone cel fricos" sa mai candideze odata?

Tu chiar nu ai invatat sa joci puzzle pana la varsta ta

Mai fata ...tu inca nu ai priceput ca maine nu sunt alegeri ci referendum????

 

Ce sa iti zic ..o discutie cu tine e ca un film cu Stan si Bran!

 

 

tocmai asta e problema ..si basescu nu e foarte diferit de iliescu ...

mda... iti place sa insulti politicienii ...de ce nu candidezi tu ,daca esti asa curajos??

 

am priceput ca este referendum ...tocmai de aia nu o sa votez.... jessuuss...

 

atunci de ce mai discuti cu mine ?? ...te plictisesti cumva??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tocmai asta e problema ..si basescu nu e foarte diferit de iliescu ...

Se vede treaba că erai prea mică pe vremea lui Iliescu, dacă poţi susţine aşa ceva. :)

 

Ţi-l poţi imagina pe Băsescu semn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×