Sari la conținut
Forum Roportal
mirela b

Care sunt greselile din textul de mai jos?

Postări Recomandate

Draga Gheorge. Sant o fata din nordul de la tara, si tieam cetit cu placere. Ma bucuresc cati place de forumul asta pentru ca si miemi place. De doua ori pe zi.

Mie imi place forumurile de la dragoste pentru ca e pline de intelepciune si se vede ca sant oamenii care stiu ce vorbesc. Care din experienta lor, care din reviste altora, respectiv de la coafor dentist si.asa.mai.departe.

Eu nu am cosuri decat pe spate.

Ceea ceti doresc si tie.

Cu speranta ca mai vom vorbii, LUCREŢIA.

Ps. Te pup.

Ps doi. nuti spun cati ani am ca nui frumos de la o doamna sasi spuna varsta daca a trecut de 28 de anii.

Draga Lucretia,

Mia placut despre mesajul tau fiindca a fost foarte adanc. Se vede si se simte ca esti fata buna si simtita chiar daca esti de la tara. Mie imi place fetele de la tara ca e mai simple si dintro bucata si e cuminti si stie sa iubeasca si sa faca ciorba de burta sarmale si tochitura care mie imi place foare mult ca io sunt foarte slab si mie foame mereu dar nu stiu de ce nu se simte cand mananc ca tot slab sant. Mda. Vreau sa mai vorbim chiar daca esti mai mare decat sant eu, ce daca? Daca sufletul e tanar e bine, io asa zic. Ca asa mia zis mie bunica mea, Dumnezeu sa o ierte ca amurit de deces si moartea ia fost fatala. Te pup si mai vorbim acuma io ma duc sa ma las un pic ca mie somn.

 

al tau,

Gelu :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga mama ,

 

 

Eu fiul tau iubit , m-am apucat de afaceri cu imbracaminte dar nu cred ca se merita , dupa primul bilant afacerea este paguboasa , si m-am hotarat sa incep cu administrarea nevoilor femeilor batrane de varsta a III,am nevoie si de sfatul tau in aceasta privire , astept scrisoarea cu mesajul tau

 

al tau drag Ioana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-i cearta , e doar schimb de ideei

la draq a fost greu tare sa-mi dau seama ce ai vrut sa zici :D

bai sa aiba nioma macar !!!

 

ideei??? :cry: :) mooaaamaaa, ce l-ai mai corectat... cine te-a invatat? ;)

 

Draga mama ,

Eu fiul tau iubit , m-am apucat de afaceri cu imbracaminte dar nu cred ca se merita , dupa primul bilant afacerea este paguboasa , si m-am hotarat sa incep cu administrarea nevoilor femeilor batrane de varsta a III,am nevoie si de sfatul tau in aceasta privire , astept scrisoarea cu mesajul tau

 

al tau drag Ioana

 

deci... :crazy:

Draga mama,

Eu, fiul tau iubit, m-am apucat de afaceri cu imbracaminte, dar nu cred ca se merita. Dupa primul bilant, afacerea este paguboasa si m-am hotarat sa continuu (o mai fi valabil dupa noile modificari?) cu administrarea nevoilor femeilor de varsta a III-a. Am nevoie si de sfatul tau in aceasta privinta. Astept scrisoarea ta.

Dragul tau,

Ion

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga forum Roportal

 

decand team citit io prima oara mam amorezat asa de rau de tine ca mia dat lacrimili. Nu mai pot ca sa nu te citesc in fiecare zi decand ma trezesc si pana ma culc. Subiectele care le citesc cu placere sant aia despre religie unde mai multe persoane se cearta intre ei de nu mai termina odata. Vreau pentru ca sa zic ca totusi mie imi place forumul asta si miar place sa fie din ce in ce mai interesant casa am cu ce sami ocup timpul ca io nu am prieteni am cosuri pe fata par pe spate si sant tare timid. Sa sti ca esti cel mai cul forum si nu esti naspa deloc.

 

Ma chiama Giorghe si sant de la Galati. Am 25 de ani si vreau sami scriu daca se poate cu o fata care sami placa de ea. Te pup. Scriemi cat mai repede ca io astept raspunsul de la tine. Mersi.

..............................

:hi:

DRAGA FORUM ROPORTAL,

 

DE CAND TE-AM CITIT EU PRIMA OARA,M-AM AMOREZAT ASA DE RAU DE TINE CA MI-AU DAT LACRIMILE.NUMAI POT CA SA NU TE CITESC IN FIECARE ZI DE CAND MA TREZESC SI PANA MA CULC.SUBIECTELE CARE LE CITESC CU PLACERE SUNT ALEA DESPRE RELIGIE UNDE MAI MULTE PERSOANE SE CEARTA INTRE ELE DE NU MAI TERMINA ODATA.VREAU SA ZIC CA TOTUSI MIE IMI PLACE FORUMUL ASTA SI MI-AR PLACEA SA FIE DIN CE IN CE MAI INTERESANT CA SA AM CU CE SA-MI OCUP TIMPUL CA EU NU AM PRIETENI ,AM COSURI PE FATA,PAR PE SPATE SI SUNT TARE TIMID.SA STII CA ESTI CEL MAI COOL FORUM SI NU ESTI NASPA DELOC.

 

MA CHEAMA GEORGE SI SUNT DIN GALATI.AM 25 DE ANI SI VREAU SA SCRIU DACA SE POATE CU O FATA CARE SA-MI PLACA DE EA.TE PUP.SCRIE-MI CAT MAI REPEDE CA EU ASTEPT RASPUNSUL DE LA TINE.MERSI.

Editat de Iulyan_14

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DRAGA FORUM ROPORTAL,

 

DE CAND TE-AM CITIT EU PRIMA OARA,M-AM AMOREZAT ASA DE RAU DE TINE CA MI-AU DAT LACRIMILE.NUMAI POT CA SA NU TE CITESC IN FIECARE ZI DE CAND MA TREZESC SI PANA MA CULC.SUBIECTELE CARE LE CITESC CU PLACERE SUNT ALEA DESPRE RELIGIE UNDE MAI MULTE PERSOANE SE CEARTA INTRE ELE DE NU MAI TERMINA ODATA.VREAU SA ZIC CA TOTUSI MIE IMI PLACE FORUMUL ASTA SI MI-AR PLACEA SA FIE DIN CE IN CE MAI INTERESANT CA SA AM CU CE SA-MI OCUP TIMPUL CA EU NU AM PRIETENI ,AM COSURI PE FATA,PAR PE SPATE SI SUNT TARE TIMID.SA STII CA ESTI CEL MAI COOL FORUM SI NU ESTI NASPA DELOC.

 

MA CHEAMA GEORGE SI SUNT DIN GALATI.AM 25 DE ANI SI VREAU SA SCRIU DACA SE POATE CU O FATA CARE SA-MI PLACA DE EA.TE PUP.SCRIE-MI CAT MAI REPEDE CA EU ASTEPT RASPUNSUL DE LA TINE.MERSI.

Mai bine, dar nu de tot. :o: Mai "e" niste greseli pe acolo. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Lucretia,

Mia placut despre mesajul tau fiindca a fost foarte adanc. Se vede si se simte ca esti fata buna si simtita chiar daca esti de la tara. Mie imi place fetele de la tara ca e mai simple si dintro bucata si e cuminti si stie sa iubeasca si sa faca ciorba de burta sarmale si tochitura care mie imi place foare mult ca io sunt foarte slab si mie foame mereu dar nu stiu de ce nu se simte cand mananc ca tot slab sant. Mda. Vreau sa mai vorbim chiar daca esti mai mare decat sant eu, ce daca? Daca sufletul e tanar e bine, io asa zic. Ca asa mia zis mie bunica mea, Dumnezeu sa o ierte ca amurit de deces si moartea ia fost fatala. Te pup si mai vorbim acuma io ma duc sa ma las un pic ca mie somn.

 

al tau,

Gelu :spiteful:

Geluţu dragă mipare rău ca te laşi ca ţi somn că şi eu mam lăsat la Petre sămi facă umpic de curte pe la spate, şi iacă că amu am probleme pe la cabinetu medical din sat că cică nu se mai dă penzie alimentară numa daca iel o fost treaz. Şi no fost trăjnilar. Că iam z

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Geluţu dragă mipare rău ca te laşi ca ţi somn că şi eu mam lăsat la Petre sămi facă umpic de curte pe la spate, şi iacă că amu am probleme pe la cabinetu medical din sat că cică nu se mai dă penzie alimentară numa daca iel o fost treaz. Şi no fost trăjnilar. Că iam z

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io nu mai inteleg ce vrea topicul ista :spiteful: ...sa corectam sau sa continuam atmosfera... :)

 

Eu nu mai inteleg tema acestui topic! :cheer:... sa corectam sau sa continuam atmosfera? :P

 

:) :lol2: :)

Editat de lea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×