Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Motociclisti de pe Roportal!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fac scoala. :) Dincolo de partea de fun, e o experienta ciudata: dat fiind ca examenul pentru motociclisti e foarte usor, nu inveti mare lucru la scoala. Dar o iau eu incetisor dupa. :crazy:

 

Cat de motor, inca nu, dar e foarte probabil sa am o Honda CBF 500 peste 2-3 luni. That should do. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La un numar apar si eu.... cu un zx 10 si un DRZ.

Sa ai asfalt uscat!!!!!!!

Kawasaki din cap pina-n picioare!!!asa da!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cele noi au limitator... la 300 /h . :haha:

 

A si tu iti iei din aia mai veche fara limitator.Degeaba daca nu are si turbo,dar se gaseste kit la MAB Turbo(google it). :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut .. de 5 luni am o yamaha virago de 250 cc , inmatriculata gata de iesit prin oras .. doar ca abia mi-am gasit timp sa fac prima sedinta moto care a fost si ultima pentru ca a vazut ala ca deja incepusem sa ma joc cu minsk-ul de 125 si mi-a spus ca nu mai are rost sa o lungim cu sedintele si sa imi pun dosarul .. numai ca am ajuns cu dosarul la ora 14:30 intr-o vineri si evident era inchis, deh i-am spus instructorului (la care era dosarul) sa ne vedem mai devreme .. si de atunci nu mi-am mai gasit timp sa fac inca un drum sa pun dosarul.. dar saptamana asta stau cu ochii pe institutul unde trebuie sa pun dosarul si in cel mult 10 zile ar trebui sa dau si examenul .. normal ca inchid ochii la orice altceva ca sa il iau din prima .. 5 luni de rabdare imi ajung si mie, mai ales ca incepe vremea frumoasa ..

 

poze voi arunca pe aici ceva mai tarziu ca nu am niciuna pe calculatorul asta

 

distractie placuta celor care deja se dau cu moto

Editat de Carhaix

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut .. de 5 luni am o yamaha virago de 250 cc , inmatriculata gata de iesit prin oras .. doar ca abia mi-am gasit timp sa fac prima sedinta moto care a fost si ultima pentru ca a vazut ala ca deja incepusem sa ma joc cu minsk-ul de 125 si mi-a spus ca nu mai are rost sa o lungim cu sedintele si sa imi pun dosarul .. numai ca am ajuns cu dosarul la ora 14:30 intr-o vineri si evident era inchis, deh i-am spus instructorului (la care era dosarul) sa ne vedem mai devreme .. si de atunci nu mi-am mai gasit timp sa fac inca un drum sa pun dosarul.. dar saptamana asta stau cu ochii pe institutul unde trebuie sa pun dosarul si in cel mult 10 zile ar trebui sa dau si examenul .. normal ca inchid ochii la orice altceva ca sa il iau din prima .. 5 luni de rabdare imi ajung si mie, mai ales ca incepe vremea frumoasa ..

 

poze voi arunca pe aici ceva mai tarziu ca nu am niciuna pe calculatorul asta

 

distractie placuta celor care deja se dau cu moto

asteptam pozele cu interes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Costi Arad. Yamaha XZ 550 ;) de la 16 ani.

-Inmatriculata TM 11 KBE

-220 Km/h

-5 Trepte

-Cardan

-Incalzire

-550 cmc

-Momentan in constructii, dupa o aventura destul de periculoasa. ;) :cheer:

[ :o: aproape 170 :doh: km/h.]

Mai am un BMW K 75 S

-Inmatriculabil

-240 Km/h

-5 Trepte

-Cardan

-740 cmc

Il dau pt piese.dak e cineva interesat... :) 0741343238

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt Pasquinel, fac parte din Bukowina MC (www.bukowinamotorclub.ro)

 

Calaresc o Kawasaki EN500A

Am si Jawa 350 TS din '92 (de vanzare)

Editat de gargbird
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am avut un CB 500, in curand voi avea... nu stiu exact ce ca nu m-am hotarat, dar pana saptamana care vine voi avea ceva... Topicul asta s-a inchis, sau pe roportal sunt doar 6 motociclisti ?... Cand imi iau promit sa pun poze si sa ma prezint asa cum trebuie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×