Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Motociclisti de pe Roportal!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ne intalnim noi oricum la intrunirile moto de peste an, doar ca nu ne putem identifica! Propun un semn distinctiv ca sa ne recunoastem: un "R" (de la roportal) discret, desenat cu ce vreti voi (pix, ruj, marker, tatuaj) pe tampla stanga!

Asfalt uscat!

putem sa facem autocolante cu "roportal" si sa le punem pe casca...sau creem noi unul si anume "Motociclisti de pe Roportal " si facem desenul nostru ( pot sa-l fac chiar eu daca vreti...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt din ploiesti .. pot ajunge repede in bucuresti ..

 

frumos era sa incercam sa ne vedem mai prin zilele calde .. undeva la jumatate de drum, sa fie bine pentru toti .. veneam cu moto toti si radeam si mancam la o terasa ...

 

o sa intru mai des pe aici

 

salutare,

Seba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pfoai .. salut, mi-am adus aminte ca am cont aici si ca am postat acum vreo 7-8 luni si niste poze cu chopper-ul meu .. o sa mai trec pe aici :spiteful:) , dar mai des

 

salutare

Editat de Carhaix

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare:D

am aprilia rs 50 spains no1 2006 de la 14 ani

intentionez la 16 sa mi iau yamaha 125

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit! :lol:

 

Eu am cam dat cu motoru' meu saracu'... de un asfalt nu prea uscat. Eu ca eu, mie de jucarie imi pare rau :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum s-a intamplat ?

 

salutare:D

am aprilia rs 50 spains no1 2006 de la 14 ani

intentionez la 16 sa mi iau yamaha 125

Nu-ti lua ca afara de aspectul agresiv e o putoare, abia se misca... Nu zic eu, transmit doar ce mi-a zis un baiat care are asa ceva, tot din cauza varstei. M-am suit pe ea dar nu am plecat de pe loc - super usoara si foarte incomoda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine ati venit! :bye:

 

Eu am cam dat cu motoru' meu saracu'... de un asfalt nu prea uscat. Eu ca eu, mie de jucarie imi pare rau :P

 

bine ca esti oky ... te inveti tu cu ea, important acum este sa nu iti fie frica sa mai iesi cu ea pe asfalt ud

 

mergi atenta, fara miscari si frane bruste, cel putin pana castigi experienta si capeti ceva incredere in tine

 

hai fa-ti vfr-ul bine, ca la vara te astepta multe drumetii

 

numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine ca esti oky ... te inveti tu cu ea, important acum este sa nu iti fie frica sa mai iesi cu ea pe asfalt ud

 

mergi atenta, fara miscari si frane bruste, cel putin pana castigi experienta si capeti ceva incredere in tine

 

hai fa-ti vfr-ul bine, ca la vara te astepta multe drumetii

 

numai bine

 

 

e bine, e putintel zgariat. Nu imi este teama si nu din cauza ea m'am dus... peun drum ingust s'au ciocnit 2 in fata mea, s'au impachetat cu masinile, nu am putut opri in timp tinand cont ca limita era de 50 mile pe ora, prin urmare am intrat in gard :P , dar nimic serios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e bine, e putintel zgariat. Nu imi este teama si nu din cauza ea m'am dus... peun drum ingust s'au ciocnit 2 in fata mea, s'au impachetat cu masinile, nu am putut opri in timp tinand cont ca limita era de 50 mile pe ora, prin urmare am intrat in gard :bye: , dar nimic serios.

 

Bine ca esti okay :P

Ce motor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×