Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Motociclisti de pe Roportal!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imediat, sa apuc intai sa le fac, ca abia astazi mi-am luat ceea ce restul lumii a denumit "cosciug ambulant" - Yamaha YZF 1000 Thunderace. Mie nu mi se pare deloc asa. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ati uitat sa ma puneti si pe mn suzuki freewind :)

 

Esti happy cu freewind'u? Imi place si mie, ba chiar era cat pe ce sa-mi iau unul acum vreo luna dar deh, tot F650 GS vreau. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da is happy :airkiss: dar vreau sa-l vand sa imi iua un 636 din 2003 motoru ii din 98 cu 40 000km motoru merge bn fara nici o problema,consumabile schimbate 1900euroi negociabil :tease: cv doritori :stars: si sunt din timisoara

Editat de ghostireder18

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa stabilim o zi si sa ne intalnim, astia 4-5-6 care suntem. Acum cat vremea inca permite. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare... revin si eu pe forum. Anul acesta am stat departe de marea mea dragoste Honda CB 500. Tot mai sper la un up-grade spre un hornet. Sa vedem ce disponibilitati financiare se anunta pentru anul viitor... la naiba cu criza asta mondiala, ca ma afecteaza si pe mine :good:

Dar revenit prin august acasa (fusei plecat peste hotare), am facut cam 1000 km cu EA. Insa iar am plecat, dar in cele din urma am revenit in toamna, in octombrie, si de atunci nu m-am mai dezlipit de ea. Acu vreo 2 sapt am fost la un drum, pe un frig... de mi-au inghetat crengile pe ghidon. Insa pauzele dese de cafea si ceai cald... fac cat un soare!

Cum uploadez si eu niste poz(n)e?

 

Apropos... ma poate ajuta si pe mine cineva cu o piesa pentu cb-ul meu? Imi trebuie o grila din lateral stanga... cea de la radiator. E albastra. Banuiesc ca doar o singura culoare de albastru are honda, cea marina! Am zgariato cam, asta e... Da doamne soare mult in toamna asta! Bafta si numai bine... asfalt uscat tuturor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haideti sa stabilim o zi si sa ne intalnim, astia 4-5-6 care suntem. Acum cat vremea inca permite. :santa:

de acord...dar unde??? eudin CJ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×