Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

UPC?

Am doar TV de la ei si .... sunt cei mai tampiti.

Decand Astralul a fost cumparat de UPC...merge din ce in ce mai prost.

Stai la cozi o zi intreaga sa platesc abonamentul

Mi-a scos singurul program la care ma uitam si eu . (Discovery Science)

Si...spre deosebire de alti provideri au cele mai scumpe abonamente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
UPC?Am doar TV de la ei si .... sunt cei mai tampiti.Decand Astralul a fost cumparat de UPC...merge din ce in ce mai prost.Stai la cozi o zi intreaga sa platesc abonamentulMi-a scos singurul program la care ma uitam si eu . (Discovery Science)Si...spre deosebire de alti provideri au cele mai scumpe abonamente.
de unde cele mai scumpe? esti dezinformat, draga gigjoe. pai, la clicknet abonamentul business cu 6mbps e 50ron, pe cand la UPC e 60ron banda de 20 mbps!!! deci spuneai?of, oboseala. te ajunge din urma. te refereai la televiziune prin cablu, dar se aplica si aici. le-ai vazut grila de programe? eu am pachetul large si nu ma mai satur de classical music. in plus, sunt incantata de ghidul pentru programe. imi spune mai tot despre filme sau emisiuni ce urmeaza. gata cu programele tv!!!! :vava:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde cele mai scumpe? esti dezinformat, draga gigjoe. pai, la clicknet abonamentul business cu 6mbps e 50ron, pe cand la UPC e 60ron banda de 20 mbps!!! deci spuneai?of, oboseala. te ajunge din urma. te refereai la televiziune prin cablu, dar se aplica si aici. le-ai vazut grila de programe? eu am pachetul large si nu ma mai satur de classical music. in plus, sunt incantata de ghidul pentru programe. imi spune mai tot despre filme sau emisiuni ce urmeaza. gata cu programele tv!!!! :vava:

Si tu cine esti? Nu cumva reprezinti firma asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde cele mai scumpe? esti dezinformat, draga gigjoe. pai, la clicknet abonamentul business cu 6mbps e 50ron, pe cand la UPC e 60ron banda de 20 mbps!!! deci spuneai?of, oboseala. te ajunge din urma. te refereai la televiziune prin cablu, dar se aplica si aici. le-ai vazut grila de programe? eu am pachetul large si nu ma mai satur de classical music. in plus, sunt incantata de ghidul pentru programe. imi spune mai tot despre filme sau emisiuni ce urmeaza. gata cu programele tv!!!! :vava:

 

eu primesc 8 mb cu 35 ron

la tv...dau 35 cand la rds pot sa dau 19 parca, ptr aceeasi grila de programe.

 

Ciudat e ca..parca faci reclama la firma.

Sigur nu lucrezi la ei sa.. ceva de genul asta?

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in ultima vreme ....de tot rasul

am renuntat la serviciile lor ptr TV

programele analogice tot mai proaste din pdv al semnalului, dar ofera varianta digitala care e extrem de scumpa si la fel de jenanta (450 si 650.000/luna)

isi pierd pe zi ce trece abonatii....va subcomba curand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sorry pt replica intarziata, nu intru atat de des pe net. breath, eu doar il lamuream pe gigjoe. nu tin cu nimeni. mai intru pe forumuri si mi-a cam ajuns de toata rafuiala asta. ca rds-ul e asa, ca upc-ul e altcumva... o ceata de numultumititi care isi varsa frustrarile unii pe altii...en fin.

ps pt puiut: asta in general, din cate stiu eu, televiziunea digitală prin cablu oferă o calitate foarte bună a imaginii si sunet stereo. v-am pupat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sorry pt replica intarziata, nu intru atat de des pe net. breath, eu doar il lamuream pe gigjoe. nu tin cu nimeni. mai intru pe forumuri si mi-a cam ajuns de toata rafuiala asta. ca rds-ul e asa, ca upc-ul e altcumva... o ceata de numultumititi care isi varsa frustrarile unii pe altii...en fin.

ps pt puiut: asta in general, din cate stiu eu, televiziunea digitală prin cablu oferă o calitate foarte bună a imaginii si sunet stereo. v-am pupat

corect! dar tot televiziune digitala ofera cam toti :dolce, max, boom, di-gi la calitate similara si preturi mai asezate

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sorry pt replica intarziata, nu intru atat de des pe net. breath, eu doar il lamuream pe gigjoe. nu tin cu nimeni. mai intru pe forumuri si mi-a cam ajuns de toata rafuiala asta. ca rds-ul e asa, ca upc-ul e altcumva... o ceata de numultumititi care isi varsa frustrarile unii pe altii...en fin.

ps pt puiut: asta in general, din cate stiu eu, televiziunea digitală prin cablu oferă o calitate foarte bună a imaginii si sunet stereo. v-am pupat

Nu ne mai pupa atat si nici motive nu trebuie sa gasesti. Te-am prins asa ca las-o moarta :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×