Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sorry pt replica intarziata, nu intru atat de des pe net. breath, eu doar il lamuream pe gigjoe. nu tin cu nimeni. mai intru pe forumuri si mi-a cam ajuns de toata rafuiala asta. ca rds-ul e asa, ca upc-ul e altcumva... o ceata de numultumititi care isi varsa frustrarile unii pe altii...en fin.

ps pt puiut: asta in general, din cate stiu eu, televiziunea digitală prin cablu oferă o calitate foarte bună a imaginii si sunet stereo. v-am pupat

Nu trebuie sa imi explici nimic.

Nu suport UPC nu imi place de RDS ba chiar ii urasc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu primesc 8 mb cu 35 ronla tv...dau 35 cand la rds pot sa dau 19 parca, ptr aceeasi grila de programe.Ciudat e ca..parca faci reclama la firma.Sigur nu lucrezi la ei sa.. ceva de genul asta?
La rcs pachetul de baza cu doar 50 programe e 21 RON, iar la net, Fiber Link/Cable Link, undeva intre 25-45 RON in functie de viteza (2 Mbps-4 Mbps).La UPC pachetul small, care include cablu, net dar si tel, e de 50 RON.Eu am preferat Large. Platesc 100 RON insa am net de 10 Mbps, cablu cu 100 de programe, plus telefon... :yes: Faceti niste calcule, desi, tind sa cred ca preferintele astea sunt destul de "random". Fiecare se aboneaza la ce-l taie capul.
Nu trebuie sa imi explici nimic.Nu suport UPC nu imi place de RDS ba chiar ii urasc.
No offense, dar suna destul de drastic sa spui ca urasti o companie de cablu...A waste of time & energy ... (Ar fi totusi culmea sa aud pe cineva ca s-a indragostit de vreo una :flowers: :flowers: :flowers: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ne mai pupa atat si nici motive nu trebuie sa gasesti. Te-am prins asa ca las-o moarta :lol:

 

:o:) breath, crede-ma, am lucruri mai bune de facut. am fost o data la un interviu pt un job(tin sa mentionez, am fost constransa de frate-miu, de, sa ma angajez si eu). jobul era de...nici nu mai stiu cum se numeste, centralista cred, in fine, si mi-a displacut total atitudinea sefilor de acolo. nah! ma plang si eu. nu zic numele companiei ca dupa asta ma acuzati de anti reclama sau mai stiu eu ce.

puiut, eu vorbeam in general de televiziunea digitala prin cablu. nu ma refeream la nici o companie anume. oricum, nu ma fascineaza domeniul, deci cunostintele mele sunt destul de limitate. intr-un final, tot trebuie sa platesti, fie ca ai de la cutare sau cutare.

nu mai pup pe nimeni :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bai oferta upc e net superioara concurentei si nu va mai certati ma , hai in germania la o berica si o muzichie de calitate.

detalii la mtv.upc.ro

Ok, vad ca esti angajat la ei. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt doar client multumit stai lin. e o chestie destul de ciudata ca unul care spune ceva de upc sa fie catalogat drept angajat , sau advertiser. vad ca la aia care lauda orice altceva nu le-ai zis nimic. esti subiectiv. stie patrichi, proful de romana din liceu, cum sta treaba cu subiectivismul :cry:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si care-i faza daca e angajat, e minciuna ce zice? daca nu sunteti de acord, atunci veniti cu argumente si contraziceti, nu mai aratati cu degetul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si care-i faza daca e angajat, e minciuna ce zice? daca nu sunteti de acord, atunci veniti cu argumente si contraziceti, nu mai aratati cu degetul

Citeste mai sus. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×