Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Zapp fix tel o alternativa buna pentru zonele fara retele sau structuri pentru telefon si internet.Ei spun UP TO 153 kbps but nu depaseste 120 niciodata.Totusi merge bine si nu se compara cu grectelecom-ul care este o mizerie facuta cadou noua de conducatorii care gandesc doar ce comision vor primi nu cat este de bine pentru Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cine-s UPC astia ? e bun de ceva netu ?

 

De Astral ai auzit ?

-----------------------

 

In fine, eu am de la UPC dar nu's multumit ! L'eam adus eu ceva "laude de sarbatori" undeva... asha, dar tot RDS e mai bun!

Problema la UPC e ca pica mai des ca la RDS, Au probleme cu DNS ceea ce la RDS niciodata nu sa intamplat asha ceva, + ca astia chiar folosesc limitarile ptr ca nu de putine ori am avut surpriza sa vad cum pica brusc netu si dupa cateva secunde revine si merge ca melcu ore in sir sau chiar toata ziua... pana la urma'si revine, dar au limitari. nu e bun ptr Download masiv, adica sa zicem 30-50G/Luna!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aaaaaaaaaaaaa....

 

UPC e Astral. me stupid. :cry:

 

no problem... esti mai putin informat asta e tot nimic mai mult ... nu se supara nimeni!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De Astral ai auzit ?

-----------------------

 

In fine, eu am de la UPC dar nu's multumit ! L'eam adus eu ceva "laude de sarbatori" undeva... asha, dar tot RDS e mai bun!

Problema la UPC e ca pica mai des ca la RDS, Au probleme cu DNS ceea ce la RDS niciodata nu sa intamplat asha ceva, + ca astia chiar folosesc limitarile ptr ca nu de putine ori am avut surpriza sa vad cum pica brusc netu si dupa cateva secunde revine si merge ca melcu ore in sir sau chiar toata ziua... pana la urma'si revine, dar au limitari. nu e bun ptr Download masiv, adica sa zicem 30-50G/Luna!

Pica netu la UPC ?????!!!!!! De cand ai net si in ce zona stai ca sunt curios? Daca te refereai la faptul ca in decembrie au fost probleme cateva zile atunci mai trebuie sa stai pe UPC ca sa vezi ca nu e tot timpul asa. Au avu de facut lucrari la infrastructura ca cica vor sa largeasca banda. Intre UPC si RDS UPC-ul este ala care pica mai rar. Cat despre limitare......asta numai la RDS se face. Nu am patit niciodata la UPC si fac download mai tot timpul....

Editat de Master of Disaster

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aaaaaaaaaaaaa....

 

UPC e Astral. me stupid. :cry:

nu ai fost singurul. si eu am aflat cateva luni mai tarziu de schimbare, desi sunt abonatul lor.

eu am avut net de la ei, dar mai demult. singurul inconvenient pentru mine au fost costurile. dar nici nu ma omor cu download-urile.

 

ca UPC nu stiu ce costuri au si cum functioneaza. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×