Sari la conținut
Forum Roportal
BlueNinja

Cea mai infricosatoare carte citita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

shining, fara doar si poate

 

Hm..sau Cimitirul Animalelor...

 

dar infricosatoare de-a dreptul nu mi s-a parut nici una citita, poate si pentru ca intr-o vreme imi placeau la nebunie horror-urile, vedeam multe, nu imi era frica..citeam carti de Stephen King, dar am trecut de perioada aia...acum citesc altfel de carti si vizionez alt gen de filme..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau salem's lot. :airkiss: Tot in categoria Stephan King

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai mult oripilanta, prin ceea ce descrie, ca nu am citit carti infricosatoare... a fost Changi sau King Rat, de J. Clavell.

altfel, o carte pe care o recomand.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

jurnalul secret al laurei palmer ;) si inca mai vorbesc singura :D .. din ce am mai vorbit cu cei din jur inclusiv cu buna mea prietena care mi-a si recomandat cartea :P , ea ar fi scrisa dupa un caz real; de fapt, pe parcursul cartii am avut impresia chiar ca citesc doar niste file de jurnal legate .. dintre cei care ati mai citit, stiti ceva concret despre carte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

shining..clar k shining...si christine d st king(mi-a placut enorm sfarsitul)..salem`s lot nu mi s`a parut foarte infricosatoare...carrie parca e putin mai horror decat salem`s lot.Jurnalul secret al Laurei Palmer e fost o carte super, dar chiar nu mi`a dat acel sentiment de teama pe care mi`l dau majoritatea cartilor a geniului King

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×