Sari la conținut
Forum Roportal
dianaddd

Cum ne imbracam la diverse evenimente?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mi-am cumparat :tease:

asta din avatar ..? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta din avatar ..? :stars:

nuu ...aia e de blugi ..la banchet trebuie ceva mai elegant :crazy:

 

poate ne-o arati si noua ... Dupa ce te trezesti , evident ... :tease:

numai dupa banchet :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare.am un costumas rosu(rochita cu sacou) pe care vreau sa le port la o nunta in septembrie.doar ca are puf la maneci,pe marginea rochitei si pe marginea sacoului.se mai poarta puful?mi-ar parea foarte rau sa nu fie asa caci ami place foarte tare.va rog... ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am o intrebare: cine stie cum se numeste tipul asta de rochita? il stiti de la audrey hepburn, sarah jessica parker...post-95116-1183977042_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
decolteu generos :doh: spatele in V...transparenta ,de preferat neagra si o sa atragi toti felinoii :roll:

asa ceva...(nu prea transparenta si nici cu un decolteu prea generos) am avut eu..si nu a avut nici un efect :doh:

 

asta e.....dar mi-a stat foarte bine ;)

 

PS. ati vazut pana la urma fetelor ca nu rochia conteaza?! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si eu sa stiu care sunt tendintele prin vara anului 2008 .... avem banchetul din clasa a8a si nu vreau ceva fff sofisticat... sa arate bine pe mine :) :( ... tinand cont ca eu nu sunt o fata mareeee.... adik nu suna asa inalta... am aprox 1.63 si cam 43 kg... ma gandeam la ceva de genul asta http://www.stiletto.ro/young-si-chic/fashi...l-albastru.html

dar in picioare ma gandeam ca nu ar fi indicat sa port balerini, pt ca sunt cam mica de inaltime si nu m-ar avantaja. Pt manichiura ma gandeam sa u folosesc unghiile false, ultima data a fost un dezastru. Ma gandeam la ceva mai natura cum a fi o manechiura frantuzeasca sau oja de culoarea rochitei... :tease: :no:

astept sfaturile voastre :cheer: :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×