Sari la conținut
Forum Roportal
dianaddd

Cum ne imbracam la diverse evenimente?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cam multa agitatie pentru nimica.

Nu cumpara de pe net pentru ca niciodata nu corespund marimile.

Ai mers prin magazine sa vezi ce rochii sunt?

De ce nu mergi si incerci cateva rochii ? Trebuie sa fie una care sa iti placa la un pret avantajos. Rochia nu o sa o mai porti decat 1 data sau de 2 ori... asta in eventualitatea ca nu ai mai multe nunti anul asta :stars:

Sandalele neaparat sa se asorteze. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt in aceiasi dilema ca tine. Merg peste o luna la o nunta si vreau o rochita simpla dar totusi deosebita...Cred ca solutia cea mai buna este sa o faci la comanda. Eu asa voi proceda. Am gasit deja modelul si materialul. Incearca sa gasesti o croitoreasa buna si sa faci vreo 3 probe, sa fii sigura ca iese exact cum o doresti...Si nu lasa chiar pe ultima clipa...Succes! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai fost la FIALA CENTER in piata Unirii? Preturi mari dar asa o ocazie, merita.

La CENTRAL la et.I am vazut una rosie expusa pe manechin. Durere. Asa mi-a placut....

 

Eu nu sunt pentru hainele de comanda. Pur si simplu nu arata ca cele "de gata".

nu am urcat la etaj...am fost doar la bsb...si oricum vreau neagra...o sa trec si pe acolo ..mc de sfat

 

am confundat magazinele ... acolo nu am fost ...o sa merg

 

649.00 RON = 265.201 USD

 

Extrem de scumpa rochita si nu e frumoasa???

Compara preturile de pe site cu ce ai vazut in magazin.

 

http://www.promgirl.net/

 

http://www.promgirl.net/shoes.html

Eu mi-as cumpara ceva din second hand store si as fi mai bogata a doua zi. De sandale inca nu s-a vorbit si de coafor.

nu e cum vreau eu ... caut ceva anume...asta e problema.... e prea incarcata pt. gustul meu

o sa ma uit la alea...

la second hand nu cred ca gasesc ce vreau eu ...sunt sigura de asta ....

sandale am vazut deja ce vreau ....iar freza o sa fie ceva simplu

 

cam multa agitatie pentru nimica.

Nu cumpara de pe net pentru ca niciodata nu corespund marimile.

Ai mers prin magazine sa vezi ce rochii sunt?

De ce nu mergi si incerci cateva rochii ? Trebuie sa fie una care sa iti placa la un pret avantajos. Rochia nu o sa o mai porti decat 1 data sau de 2 ori... asta in eventualitatea ca nu ai mai multe nunti anul asta :hi:

Sandalele neaparat sa se asorteze. :crazy:

mai ..am fost aproape prin toate magazinele.... nu gasesc nimic sa-mi placa....

sandale am vazut cum vreau ..dar trebuie sa gasesc rochia mai intai :nea:

 

Si eu sunt in aceiasi dilema ca tine. Merg peste o luna la o nunta si vreau o rochita simpla dar totusi deosebita...Cred ca solutia cea mai buna este sa o faci la comanda. Eu asa voi proceda. Am gasit deja modelul si materialul. Incearca sa gasesti o croitoreasa buna si sa faci vreo 3 probe, sa fii sigura ca iese exact cum o doresti...Si nu lasa chiar pe ultima clipa...Succes! :crazy:

si eu am gasit modelul....asta de la avatar .. :crazy: ..iti place? ...dar nu stiu daca o sa gasesc material potrivit .... :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca vorbesti serios, dar mie modelul im place...am ceva asemanator, dintr-un material moale, fluid, usor elastic si cade foarte bine pe corp...atat doar ca e lunga...o port cu sandale fine, cu barete subtiri si toc inalt. :crazy:

Editat de bridget jones

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca vorbesti serios, dar mie modelul im place...am ceva asemanator, dintr-un material moale, fluid, usor elastic si cade foarte bine pe corp...atat doar ca e lunga...o port cu sandale fine, cu barete subtiri si toc inalt. :crazy:

vorbesc foarte serios...sunt moarta dupa rochita asta ...si cand ma gandesc ca se poate comanda de pe site la doar 55$ ..+taxe ...imi vine sa mor...dar din pacate oferta nu e valabila pt. Romania :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu, la banchet, se poarta rochii lungi. Poate s-a schimbat moda .. dar pe vremea mea asa era :hi: .

Am avut si eu una ca aia din poza. Am aruncat-o la gunoi dupa 3 purtari :crazy:

Am avut una bleo, lunga din saten( era superba)... Aia a fost preferata mea :crazy:

Sunt adepta culorilor deschise. Te face mai vesela :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate stiu, la banchet, se poarta rochii lungi. Poate s-a schimbat moda .. dar pe vremea mea asa era :hi: .

Am avut si eu una ca aia din poza. Am aruncat-o la gunoi dupa 3 purtari :crazy:

Am avut una bleo, lunga din saten( era superba)... Aia a fost preferata mea :crazy:

Sunt adepta culorilor deschise. Te face mai vesela :crazy:

nu port rochii lungi ..nu am purtat niciodata ...nu m-as simtii bine in ea....mie imi plac culorile inchise ... fiecare cu gusturile lui :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorbesc foarte serios...sunt moarta dupa rochita asta ...si cand ma gandesc ca se poate comanda de pe site la doar 55$ ..+taxe ...imi vine sa mor...dar din pacate oferta nu e valabila pt. Romania :lol:

 

 

In cazul asta, nu-ti ramane altceva decat sa ti-o faci la comanda. Si asta fara sa mai stai prea mult pe ganduri. Gaseste materialul (ti-am dat niste indicii in raspunsul anterior) si nu mai pierde timpul...iti tin pumnii pt."little black dress"...

PS: si la mine negrul e nr.1!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In cazul asta, nu-ti ramane altceva decat sa ti-o faci la comanda. Si asta fara sa mai stai prea mult pe ganduri. Gaseste materialul (ti-am dat niste indicii in raspunsul anterior) si nu mai pierde timpul...iti tin pumnii pt."little black dress"...

PS: si la mine negrul e nr.1!

multumesc pt. sfaturi ...cred ca asa o sa fac...totusi o sa mai dau maine,poimaine o raita prin magazine :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc pt. sfaturi ...cred ca asa o sa fac...totusi o sa mai dau maine,poimaine o raita prin magazine :lol:

 

Oricand cu placere...succes maine, whatever you choose! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×