Sari la conținut
Forum Roportal
dianaddd

Cum ne imbracam la diverse evenimente?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mdap(z)...

Mdapz...pai...cred ca ti s-ar potrivi o rochie neagra,cativa centimetri(vreo 5,sa zicem)mai lunga de genunchi.Si incaltarile...Ei bine.Well,ei bine...pot fi tot negre,si lucioase.Nah,asa cred eu.Si in par eventual un accesoriu...vezi tu.Aceasta este sugestia mea.Doar o parere proprie si personala.(si da,stiu ca e pleonasm) :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io la banchetul de la anu' NU o sa vreau sa fiu imbrecata in rochie, I hate wearing gowns....:fingers:

 

Poate astea iti plac??

Sau nu??

post-44202-1245005550_thumb.jpg

post-44202-1245005561_thumb.jpg

post-44202-1245005621_thumb.jpg

post-44202-1245005640_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ Sarah: I-or placea, dar au avut deja banchetul :P :o: ...... Prima e suuuuuuuuper :fingers: Daca imi zici unde o gasesc iti dau si o bere :tease:

Editat de PunkY StylE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se apropie Craciunul si Revelionul

sugestii?

 

si la munte ce tinuta deosebita se potriveste ? in afara de rochita frunzulita si pantofi cui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se apropie Craciunul si Revelionul

sugestii?

 

si la munte ce tinuta deosebita se potriveste ? in afara de rochita frunzulita si pantofi cui ...

 

camouflage ... si nu glumesc, ca sa nu te atace fiarele cand iesi la o tzigara .... :roll:))))) din cort.

 

La munte ... dar unde??? intr-un hotel elegant sau o cabana unde lumea este in haine de schii, sper ca nu cort.

Eu niciodata nu deviez de la eleganta si glamour pentru aceste ocazii, desi pe aici e la moda sa fie imbracate in stil

Cow Boy & Girl. Tinuta cea mai potrivita este in care te simti bine, poti sa faci pasi fara frica si sa dansezi la fel de independent de ganduri ca se poate intimpla ceva la rochie ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se preteaza rochita pentru cabana, ski? poi rochita cere pantofi

o tinuta deosebila, eleganta dar si lejera si nu prea "cu fite" ca ma indoiesc ca barbatii vor avea cravata si femeile perlele la gat

da nici pantaloni negri si bluza cu sclipici!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se apropie Craciunul si Revelionul

sugestii?

amana-le p'amandoo

sau:

slapi si blugi rupti in c*r (sau genunchi, depinde de gusturi)+o bustiera dintr-un batic sau dintr-o bucata tricotata de bunica pe vremea cand traia - pe post de...logic - de bluza.bucata nu bunica.

 

si la munte ce tinuta deosebita se potriveste ? in afara de rochita frunzulita si pantofi cui

costum de baie, clapari si musai hochelari de soare.

 

sau:

geaca gore, bocanci, cagula si 3 straturi de gloss pe bot

 

eu anul asta mi-am propus sa fac revu' la mare.

dar nu va intreb ce sa pun pe mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×