Sari la conținut
Forum Roportal
dianaddd

Cum ne imbracam la diverse evenimente?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutari...

 

O rockeritza (eu :o:) este nevoita sa se imbrace mai elegnat la un anumit eveniment. Nu prea pot purta pantofi cu toc... In primul rand pentru ca nu`mi plac si in al doilea rand pt k nici nu prea stiu umbla cu ei :cry: Decat sa ma fac de ras umbland ca un cimpanzeu, mai bine nu`i port...

Dar revenind... am gasit dupa lungi cautari ceva rochie mai gothica... neagra... spunetzi`mi si voi ce pot incaltza? Mare dilema........................... Dau o bere cui ma ajuta :resent:

 

Salutari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutari...

 

O rockeritza (eu :jester:) este nevoita sa se imbrace mai elegnat la un anumit eveniment. Nu prea pot purta pantofi cu toc... In primul rand pentru ca nu`mi plac si in al doilea rand pt k nici nu prea stiu umbla cu ei :jester: Decat sa ma fac de ras umbland ca un cimpanzeu, mai bine nu`i port...

Dar revenind... am gasit dupa lungi cautari ceva rochie mai gothica... neagra... spunetzi`mi si voi ce pot incaltza? Mare dilema........................... Dau o bere cui ma ajuta :queen: Salutari

 

 

Ori ce in stil Gothic merge si cu cizme, vara sau iarna. Decorat cu mai multe catarame si curele,

dar si cu o talpa si toc normal. Ai si o jacheta de piele??? un fular lung si lat ... ruj negru, par violet inchis, unghii de vrajitoare?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ori ce in stil Gothic merge si cu cizme, vara sau iarna. Decorat cu mai multe catarame si curele,

dar si cu o talpa si toc normal.

 

As adauga ca merge foarte bine si cu cizme din panza de canepa sau in, tratata special, foarte in voga anul acesta. Sunt intradevar decorate, cu catarame si curele, au si broderii unele, la Versace am vazut asa ceva si chiar cu o usoara tenta baroca dar, erau interesante. Merg atat la blugi cat si la fuste sau pantaloni din piele, panza, in definitiv, de ce nu si la o rochie din material fin! :crazy:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci...am nevoie de un sfat ...am colindat toate magazinele pt. a gasi o rochita pentru banchet .....nu am gasit nimic pe plac...erau dragute dar nu deajuns... si mi-a venit o idee....sa o fac la comanda... problema este ca nu stiu daca iese bine ... care aveti experiente in asa ceva ...va rog sa-mi ziceti daca pot sa ma bazez pe asa ceva ....sau sa mai caut prin magazine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

decolteu generos :stars: spatele in V...transparenta ,de preferat neagra si o sa atragi toti felinoii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
decolteu generos :stars: spatele in V...transparenta ,de preferat neagra si o sa atragi toti felinoii :)

mai ....stiu eu cum vreau sa arate.... am modele cu gramada....dar nu stiu daca o sa iasa cum vreau eu ... :D ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... si mi-a venit o idee....sa o fac la comanda... problema este ca nu stiu daca iese bine ...

pai... inainte de a-ti comanda o rochie, hotareste-te asupra modelului ales , care daca-ti place , rochia va fi croita pe masura ta si va arata grozav :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×