Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am crezut ca am intrat pe un topic unde se vorbeste despre Led Zeppelin, dar bag de seama ca lumea pe aici are alte preocupari (subliminale, sublinguale, sudoripare, etc.)! Ce legatura au Led Zeppelin cu satanismul?! Sa fim seriosi!

Am avut norocul ca in '90 cand nu aveam decat 13 anisori sa intalnesc niste oameni care au avut rabdarea sa imi explice si exemplifice cum sta treaba cu muzica. Printre primele trupe ascultate au fost Led Zeppelin si The Doors. Apoi am ascultat multe altele, mi-am format cultura muzicala, dar Led Zeppelin au ramas intotdeauna acolo, aproape de suflet! E aici un tanar caruia i se pare ca nu apartine "timpurilor"! Stai linistit, asa am crezut si eu... Adolescentii de varsta mea ascultau Michael Jackson, NKOTB si mai stiu eu ce trupe mai erau atunci si se uitau la mine stramb cand le povesteam de Led Zeppelin!

P.S. - Ce parere aveti de Survolaj? Asta apropo' de trupe influentate de Zep.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai voie sa spui ca nu iti place Zeppelin, sau ca nu ii consideri atat de piramidali? Este posibil sa nu-i divinizeze cineva pe niste cantareti cam la limita mediocritatii imho?

Sau este o blasfemie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

led zeppelin is tari....si melodia aia Led Zeppelin - Stairway To Haven...ataca biserica si marii bogatasi care isi cumpara scara spre rai...prin simplu fapt ca doneaza banii bisericii....sauca ridica biserici...pt ca handicapatii, nevoiasii...sa se roage pt binele lor....unui handicapat ii sta bine cu o proteza sau cu un scaun cu rotile(nu in biserica)....etc....etc.....asa ca ......bat tiganii, violez femeile, maltratez copii......donez salariul meu pe un an...bisericii....si am scapat...raman impacat in fata lu dumnezeu....eventual ma spovedesc fac cateva matani, 3 zile post si tot am scapat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva daca au scos DVD cu reuniunea de la Londra??

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×