Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Măi acuma lămuriţi-mă şi pe mine, ce-s alea subliminale ?

E` alea de subt limbă ?!

In alta ordine de idei..fetzilor frumosi-astia tinerii:

A "crea"-compune o melodie sau scrie un text..e oricum ceva greu. Cine credeţi voi ca mai stă, să le mai şi-ntoarcă..

Puteţi pune problema asa la o adica-logic. Adică ăstora care in loc să asculte muzică şi să se bucure de ea(mulţi nefiind probabil inzestraţi cu gena responsabilă cu sensibilitatea şi rafinamentul artistic) cauta intelesuri ascunse degeaba-adica unde nu s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Măi acuma lămuriţi-mă şi pe mine, ce-s alea subliminale ?

E` alea de subt limbă ?!

off : :good:)))) nu dragule, alea's sublinguale :)

 

:) eddie, da' nu'mi place să mă abţin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pacat ca putina lume de varsta mea mai asculta "vechituri"....

pacat ca nu-s de varsta ta.........

 

Voi toti mentionati ca ati ascultat LZ sau DP prima data prin anii 70'-80' si in plus cea mai apropiata de varsta mea e Ydeea, care si-asa are cu sase ani mai mult decat mine. Parca as trai intr-o alta generatie, unde inca nu m-am nascut, hehe! :)

 

hahahaha.....am 54 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, ma rog ?!

Si atunci alea sudoripare unde e ?

E ?!

off : ete ce

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ascult Led Zeppelin de vreo 3 ani.Imi plac mult, am si un concert cu ei si toata discografia.

Mi se pare o porcarie siteu ala cu sfaturi ortodoxe :) Lz nu e trupa satanista, are melodii foarte bune( Stairway to heaven, All of my love, Dazed and confuzed, Blac dog). Preferata mea e Over the hills and far away.Putin imi pasa ce zice biserica si altii ca ei, tot ascult LZ. :P

LZ, Deep Purple si Pink Floyd sunt cele mai mari trupe de rock ;) :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ascult Led Zeppelin de vreo 3 ani.Imi plac mult, am si un concert cu ei si toata discografia.

Mi se pare o porcarie siteu ala cu sfaturi ortodoxe :yahoo: Lz nu e trupa satanista, are melodii foarte bune( Stairway to heaven, All of my love, Dazed and confuzed, Blac dog). Preferata mea e Over the hills and far away.Putin imi pasa ce zice biserica si altii ca ei, tot ascult LZ. :-

LZ, Deep Purple si Pink Floyd sunt cele mai mari trupe de rock :P ;)

Da... e adevărat... acel site e o porcărie...am văzut acolo şi ceva despre Black Sabbath că ar fi satanişti :roll:

Nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×