Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna fetelor,

Va intereseaza sa comercializati cosmetice de marca aduse din Anglia ??

Eu sunt un importator de astfel de produse si caut distribuitori !

Produsele sunt 100 % originale gen Maybelline, L'oreal, Nivea, MaxFactor si multe alte marci, cu preturi ce putine dintre ele depasesc 10 ron.

Pentru detalii contactati-ma la adresa de email luminitastoica@yahoo.com si ve-ti primii imediat o oferta cu toate produsele si preturile aferente.

 

Nu o sa va para rau si nu aveti nimic de pierdut .....

Toate cele bune!

Luminita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde as putea face rost de un catalog?

ce trebuie sa fac sa devin distribuitor, costa ceva?

eu sunt reprezentant avon si in mare parte zic ca am idee cum ar trebui sa procedez dar nu am avut ocazia sa vad vreodata un catalog cu produse Faberlic.

 

 

 

daca ai nevoie de catalog, detalii, diverse , : bomby_88@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu inscriu reprezentanti faberlic deci fetelor nu va costa nimik puteti sa faceti si pt nevoi personale comanda:) daca va intereseaza id meu este produse_faberlic si acolo va voi spune mai multeeu inscriu reprezentanti faberlic deci fetelor nu va costa nimik puteti sa faceti si pt nevoi personale comanda:) daca va intereseaza id meu este produse_faberlic si acolo va voi spune mai multeeu inscriu reprezentanti faberlic deci fetelor nu va costa nimik puteti sa faceti si pt nevoi personale comanda:) daca va intereseaza id meu este produse_faberlic si acolo va voi spune mai multe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt reprezentant Faberlic, de aproximativ un an! sunt fff multumita de tot ceea ce inseamna Faberlic. pentru cei care vor sa intrebe ceva,sa comande ceva, sa se inscrie ca reprezentant, le dau adresa mea de email : faberlic2000@yahoo.com ! o zi buna tuturor ! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde as putea face rost de un catalog?

ce trebuie sa fac sa devin distribuitor, costa ceva?

eu sunt reprezentant avon si in mare parte zic ca am idee cum ar trebui sa procedez dar nu am avut ocazia sa vad vreodata un catalog cu produse Faberlic.

 

 

Daca te intereseaza sa devii distribuitor te pot ajuta cu mare placere. Iti pot da detalii si te pot initia pt o afacere independenta si placuta. Daca esti interesata ma poti suna la 0741307448 sau ma poti contacta la adresa de mess, mail ana_maria_stancu@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
post-62152-1162299755_thumb.jpgAti auzit despre aceasta firma de produse cosmetice? ati folosit produsele ei? daca da, ce pare v-ati facut despre ele? Daca va intereseaza o colaborare va pot ajuta. Comisionul este 25% indiferent de valoarea comenzii. Astept pareri, iar cei interesati vor primi mai multe detalii pe mail.

am auzit de produse ,am si folosit.cred ca sunt in continuare bune.

vreau sa iti propun si eu o colaborare la o firma cu produse cosmetice, unde castigi mult mai mult.daca te intereseaza mai multe informatii -site-www. fmgroupcosmetics. ro si vb. mes. milena301

 

am folosit si eu produsele faberlic ... dar nu prea am fost incantata de ele :lol2: , in schimb imi plac foarte mult acuma produsele "Carlo di Roma" sunt foarte satisfacuta de ele :pardon:

de la ce firma?

 

 

imi plac foarte mult parfumurile de la faberlic...mai ales cel AORA....parca asa se numea..

iti propun sa le vezi pe cele de la federico mahora. daca te intereseaza vb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am folosit si eu produsele faberlic ... dar nu prea am fost incantata de ele :flowers: , in schimb imi plac foarte mult acuma produsele "Carlo di Roma" sunt foarte satisfacuta de ele :airkiss:

vinzi aceste produse sau doar le folosesti?

 

 

Nu costa nimic, eventual o dupa amiaza libera, ca sa vii la sediu! Daca esti din Bucuresti, te pot ajuta eu. In caz k nu ai rezolvat deja problema, cauta-ma pe id Messenger: alina_faberlic. Te pup.

 

 

 

 

Nu costa nimic! Eventual o dupa amiaza libera, ca sa vii la sediu! Daca nu ai rezolvat deja problema, te pot ajuta. Cauta-ma pe id Messenger: alina_faberlic. Catalogul online uite-l: http://www.faberlic.ro/v3/brosura_new.php?month=iunie

Te pup!

iti propun si o alta afacere-uita-te pe www. fmgroupcosmetics.ro si daca ti se pare interesant vb. pe mes-milena301

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moama da' cata disperare sa gasesti clienti pentru produsele astea si sa iti faci retea! :airkiss: Ala: da-mi add pe messenger. Alalalt: ba da-mi mie add. Eu inscriu reprezentanti. Ba si eu inscriu reprezentanti! :flowers: Si eu sunt reprezentant faberlic. Na!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu te costa nimik,catalogul il vezi online pe www.faberlic.ro si jos ai sa vezi catalog online,ca sa mai vb da add la produse_faberlic pup

 

 

Dar cum pot face rost de un catalog concret, pe care sa il pot arata potentialilor clienti, mai ales k nu sunt din capitala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×