Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa va cer niste pareri in legatura cu produsele de la Faberlic......sunt bune?.......merita?M-ar interesa in special produsele pt. celulita?Va multumesc

 

 

 

BUna! eu sunt reprezentant FABERLIC si pot spune ca am suficienti clienti , iar toata lumea imi spune ca e multumita de produse..parfumurile persista, produsele anti-celulita sunt eficiente (am folosit si eu ) ,cremele pt fata si cele pt maini sunt f bune, gelurile de dus la fel( + k au un miros fff placut ) .... iar ca pret sunt bune si chiar mai ieftine dekt cele de la Avon sau Oriflame... si k reprezentant ai beneficii .. 25 % comision indiferent de comanda + posibilitatea de a-ti mari comisionul in functie de nr punctelor acumulate pe factura... dak vreti sa deveniti reprezentanti ma puteti contacta si va ajut!! sincer merita...de 3 luni am inceput sa am cate 2 comenzi pe luna si destul de mari...eu una sunt f multumta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde as putea face rost de un catalog?

ce trebuie sa fac sa devin distribuitor, costa ceva?

eu sunt reprezentant avon si in mare parte zic ca am idee cum ar trebui sa procedez dar nu am avut ocazia sa vad vreodata un catalog cu produse Faberlic.

 

Buna! de catalog poti face rost de pe net ( www.faberlic.ro ) nu te costa nimic pt a deveni reprezentant, se procedeaza la fel ca la avon si oriflame... in schimb fata de avon ai 25% comision infiferent de comanda + ai posibilitatea de a-ti mari comisionul in functie de punctele acumulate( pe fiecare factura acumulezi un nr de puncte in functie de comanda) , produsele sunt ff bune toata lumea imi spune ca e multumita de ele... eu sunt reprezentant de vreo 4 luni si am strans cateva milioana :haha: dak vrei sa devi reprezentant Faberlic te pot ajuta :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hola!Sincera sa fiu nu stiu nimic despre produsele de la faberlic dar stiu despre cele de la carlo di roma.In Romania cred ca sunt noi,nu au aparut de mult dar eu sunt de ceva vreme in Spania iar aici aceste produse le gasesti doar la magazinele chinezesti(gen magazin de produse orice la 40.000).Sunt de proasta calitate,fardurile de ploape se aduna,rujurile la fel iar fond de ten sau pudra nu as indrazni sa folosesc! :roll:

 

Hola!Sincera sa fiu nu stiu nimic despre produsele de la faberlic dar stiu despre cele de la carlo di roma.In Romania cred ca sunt noi,nu au aparut de mult dar eu sunt de ceva vreme in Spania iar aici aceste produse le gasesti doar la magazinele chinezesti(gen magazin de produse orice la 40.000).Sunt de proasta calitate,fardurile de ploape se aduna,rujurile la fel iar fond de ten sau pudra nu as indrazni sa folosesc! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"oki m-ai convins

vreau sa devin si eu repezentant.

cum procedam? "

 

LoveMeIfUDare am observat ca inca nu ti s-a raspuns la dorinta de a deveni repezentant Faberlic daca doresti te pot ajuta eu (dupa cum am spus mai sus eu sunt repezentant)si stiu cum se pot inscrie alte persoane.daca vrei putem vb pe mess : floryceleste :giverose:

Editat de angelaflory

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt reprezentant si am si inscris cateva persoane...sunt f. multumita de produse,imi place enorm de mult parfumul Aora...daca cineva doreste sa vb cu mine, id-ul meu este emmanuella_16...va pot rasp la diferite intrebari si va pot clarifica multe nelamuriri... :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Ramona! Si eu sunt distribuitoare Faberlic! UIte, vreau sa te invit pe grupul pe care l-am creat special pentru consultantii Faberlic, unde sa ne sfatuim, sa ne dam cu parerea, etc. Tot ce trebuie sa faci este sa dai un clic pe http://finance.groups.yahoo.com/group/consultanti_faberlic/ si sa te inscrii. Te astept sa ne cunoastem si sa devenim partenere!

 

 

 

post-62152-1162299755_thumb.jpgAti auzit despre aceasta firma de produse cosmetice? ati folosit produsele ei? daca da, ce pare v-ati facut despre ele? Daca va intereseaza o colaborare va pot ajuta. Comisionul este 25% indiferent de valoarea comenzii. Astept pareri, iar cei interesati vor primi mai multe detalii pe mail.

 

 

Fetelor, si eu sunt distribuitoare Faberlic si am creat recent un grup special pentru toti consultantii Faberlic. Asa k va invit sa va inscrieti si voi pe http://finance.groups.yahoo.com/group/consultanti_faberlic/ Grupul nu are inca multi membri, pentru ca este la inceput, dar va astept sa ne cunoastem si sa devenim partenere! pupici!

 

 

 

eu sunt reprezentant FABERLIC si poate daca te hotarasti te pot ajuta.pentru moment un catalog gasesti pe www.faberlic.ro ^_^

 

Gata, ai devenit reprezentant Faberlic? UIte o invitatie pentru tine in grupul pe care l-am creat, special pentru noi (si eu sunt distribuitoare): http://finance.groups.yahoo.com/group/consultanti_faberlic/ . Daca vrei sa ne sfatuim, sa ne dam cu parerea, da un clic aici si inscrie-te! Te astept!

 

 

 

in faberlic te poti inscrie gratuit, ced ca asta e cel mai fain lucru!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×