Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu costa nimic, eventual o dupa amiaza libera, ca sa vii la sediu! Daca esti din Bucuresti, te pot ajuta eu. In caz k nu ai rezolvat deja problema, cauta-ma pe id Messenger: alina_faberlic. Te pup.

 

PRODUSELE DE LA FABERLIC SUNT SUPERRR!!!

 

 

Nu costa nimic! Eventual o dupa amiaza libera, ca sa vii la sediu! Daca nu ai rezolvat deja problema, te pot ajuta. Cauta-ma pe id Messenger: alina_faberlic. Catalogul online uite-l: http://www.faberlic.ro/v3/brosura_new.php?month=iunie

Te pup!

 

de unde as putea face rost de un catalog?

ce trebuie sa fac sa devin distribuitor, costa ceva?

eu sunt reprezentant avon si in mare parte zic ca am idee cum ar trebui sa procedez dar nu am avut ocazia sa vad vreodata un catalog cu produse Faberlic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca va intereseaza sa deveniti reprezentanti (25% indiferent de valoarea comenzii) sau coordonatori (intre 6% si 26% din vanzarile echipei) , va pot da detalii............. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe ramonika nu o intereseaza sa te faca frumoasa cu produsele faberlic, o intereseaza doar afacerea si banii ce-i poate castiga cu ei :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A incercat cineva vopseaua de par si rimelurile de la Faberlic? Am auzit pareri contradictorii si as vrea sa aud si parerile voastre!

 

pe ramonika nu o intereseaza sa te faca frumoasa cu produsele faberlic, o intereseaza doar afacerea si banii ce-i poate castiga cu ei :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe ramonika nu o intereseaza sa te faca frumoasa cu produsele faberlic, o intereseaza doar afacerea si banii ce-i poate castiga cu ei :P

 

 

ce rea esti... :friends:

 

apropos.. crezi ca pe altii ii intereseaza ? pe cei de la Avon sau Oriflame?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde as putea face rost de un catalog?ce trebuie sa fac sa devin distribuitor, costa ceva?eu sunt reprezentant avon si in mare parte zic ca am idee cum ar trebui sa procedez dar nu am avut ocazia sa vad vreodata un catalog cu produse Faberlic.
Buna dimineata,Intamplator am vazut mesajul dvs, este destul de vechi. V-am atasat un catalog FABERLIC de dimensiuni mai mici. Pentru detalii ma puteti contacta la faberlic2@yahoo.com

cat_07_2007.pdf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa va cer niste pareri in legatura cu produsele de la Faberlic......sunt bune?.......merita?M-ar interesa in special produsele pt. celulita?Va multumesc

eu sunt reprezentant faberlic si pot sa te asiguir pe experienta mai multor persoane ca produsele de la faberlic pentru slabit dau intradevar rezultate.daca nu ma crezi pe cuvant poti sa iti iei ceva mai mic sa incerc. ca vorba aia ...incercarea moarte n-are....:lol2:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am folosit cateva produse de la faberlic dar sincer nu mi-au placut. fardurile si creioanele pentru ochi se strangeau, iar rimelul lipea genele...crema anticelulitica n-a avut nici un efect in afara de incalzirea locului unde ma dadeam...si merg si la sala...asteptam rezultate...na poate pentru alte persoane sa fie bune produsele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×