Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Orgasme multiple la barbati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

orgasmele sau lipsa lor nu lasa semne la ochii ...poate daca darami tot prin casa intre extaz si agonie :focus:

 

 

lui ii lasa, daca in mod repetat termina inainte de a incepe! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Personal am experimentat aceasta practica si da rezultate dar cu exercitiu si gradual. Acum depinde si de conditile impuse ca daca faci sex cu prezervativ nu prea e recomandat sa continui actul chiar daca dupa ce ai ejaculat mai ai erectie :cheer: .

 

:blink:

ma lesi! ... (ca-mi vini ches pi pres!)

:focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma astepti de mult draga :focus: ? oricum asa e ....veniti-ar cash pe pres :blink:

 

sa dea domnu'! ... (la toata lumea!) :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orgasme multiple la barbati? din cate stiu eu o face pt placerea mea,e mai relaxat ma poate "simti "mai bine ,dar ca pt el nu mai e la fel ca prima data .ASA ESTE?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am cautat pe internet si nu am gasit nici o dovada ca barbatii au orgasme multiple. (poate nu caut unde trebuie.... :cheer: )

 

plus ca vreau sa ramana asa. sa nu aiba orgasme multiple! dupa ce ca oricum e mai simplu ptr ei sa aiba orgasme sa mai aiba si multiple??? no way! :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine are sa mai aiba, cine n-are sa i se ia si ceea ce are ...asa ziceau cuvinte biblice...asa ca spor la orgasme :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
orgasme multiple au labagii

De unde stii cate orgasme are un labagiu?? :yahoo: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×