Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Orgasme multiple la barbati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa cum 45% s-au declarat satisfacute de partenerul lor. (sau al altora in unele cazuri :kiss: )

 

Tare asta. Nu rade, ca e veritabila. Daca partenerul nu le satisface, femeile cauta si ele in alta parte. Asa cum faceti si voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in urma acestor mesaje din acest topic, am inceput sa ma indoiesc de cunostintele mele in ale sexului. :o

 

eu stiam ca barbatii nu au orgasme multiple.

 

deci, asadar si prin urmare, ... au ori ba?

 

mi s-ar parea nedrept sa fie asa! dupa ce unii termina inainte de a-ti da seama ca au inceput, :cry: sa mai aiba si orgasme multiple!!!???? nedrept!!! :lol2: :inlove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in urma acestor mesaje din acest topic, am inceput sa ma indoiesc de cunostintele mele in ale sexului. :o

 

eu stiam ca barbatii nu au orgasme multiple.

 

deci, asadar si prin urmare, ... au ori ba?

 

mi s-ar parea nedrept sa fie asa! dupa ce unii termina inainte de a-ti da seama ca au inceput, :cry: sa mai aiba si orgasme multiple!!!???? nedrept!!! :lol2: :inlove:

Cica unii poate sa are orasme multiple care este provocate de meditatii intense (meditatii la romana, la mate, la geografie)..Altii ca mine nu a simtit niciodata astfel de stoluri de orgasme...eu gasesc unul si bun!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in urma acestor mesaje din acest topic, am inceput sa ma indoiesc de cunostintele mele in ale sexului. :o

 

eu stiam ca barbatii nu au orgasme multiple.

 

deci, asadar si prin urmare, ... au ori ba?

 

mi s-ar parea nedrept sa fie asa! dupa ce unii termina inainte de a-ti da seama ca au inceput, :doh: sa mai aiba si orgasme multiple!!!???? nedrept!!! :) :cry:

:lol2: :inlove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in urma acestor mesaje din acest topic, am inceput sa ma indoiesc de cunostintele mele in ale sexului. :o

 

eu stiam ca barbatii nu au orgasme multiple.

 

deci, asadar si prin urmare, ... au ori ba?

 

mi s-ar parea nedrept sa fie asa! dupa ce unii termina inainte de a-ti da seama ca au inceput, :cry: sa mai aiba si orgasme multiple!!!???? nedrept!!! :lol2: :inlove:

pai daca au orgasme multiple in maxim 1 minut..atunci poti sa le plangi de mila.....Saracii de ei..dar si mai sarace sunt partenerele lor(mai ales in orgasme proprii)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu degetelul ca ...deh, partenerul e in lumea viselor

Fiecare cum poate..mai bine cu degetul decat deloc..parerea mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca au orgasme multiple in maxim 1 minut..atunci poti sa le plangi de mila.....Saracii de ei..dar si mai sarace sunt partenerele lor(mai ales in orgasme proprii)

 

saracele partenere! :derisive:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×