Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Vroiam sa-ti raspund la mesaj...dar,nu am apucat ca ai postat tu si-n acel moment,mi-a schimbat pagina chiar pe postul tau!

Ciudat...nu mi-a facut niciodata asa ceva!

Editat de bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesant :crazy: ...in fine eu cred ca e doar o chestiune de timp pana cand singurl obstacol va disparea si vom deveni una si acceasi persoana :yahoo:...de momentul ala imi e frica...deja am capata culoarea ochilor lui :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai stiu...cand aveam crizele alea mi se schimba culoarea ochilor(eu cred ca aia erau ochii lui) ..si dupa aia iar mi se schimba inapoi ..dar acuma am obervat ca nu se mai schimba ramane tot asa ..inca nu sunt exact ca si al lui dar e foarte mica diferenta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nush exact care e obstacolul..dar e calr ca oglinda ne desparte..dar in curand cred ca o sa actioneze fara ajutorul oglinzii ...simt eu asta....In legatura cu ochii nu mi se pare deloc..nu sunt singura care a observat ..toata lumea imi zice ca mi s-au schimbat ochii

 

eu ma duc sa dorm putin ca maine am scoala...Noapte buna si ms de sfaturi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nush exact care e obstacolul..dar e calr ca oglinda ne desparte..dar in curand cred ca o sa actioneze fara ajutorul oglinzii ...simt eu asta....In legatura cu ochii nu mi se pare deloc..nu sunt singura care a observat ..toata lumea imi zice ca mi s-au schimbat ochii

 

eu ma duc sa dorm putin ca maine am scoala...Noapte buna si ms de sfaturi

Interesant comportament! Nu se observa nici o urma de posedare aici. E vorba de o treapta mai usoara: "indracire". La acest nivel "entitatea" se manifesta in anumite circumstante. In cazul tau oglinda. La biserica si la psiholog su se manifesta pentru ca entitatea nu e in interiorul tau. Ea graviteaza in jurul tau. Oglinda este poarta ei catre tine si apare atunci cand te sinte vulnerabila. Se prea poate sa nu fie un demon, ci o altfel de entitate neafectate de semnele divine. Nici nu e o entitate puternica, de vreme ce nu se poate manifesta decat la nivelul asta. Tot ce vrea e sa te faca sa cedezi psihic pentru a se putea cuibari in tine.

Tu trebuie sa o infrunti si sa o respingi. Daca va vedea ca esti puternica va renunta. Arata-i mila si compasiune si roaga-te pentru acel suflet ratacit in fata oglinzii. Si observa-i manifestarea. Ingerul tau pazitor are grija de tine atata timp cat tu ii dai putere prin credinta ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant comportament! Nu se observa nici o urma de posedare aici. E vorba de o treapta mai usoara: "indracire". La acest nivel "entitatea" se manifesta in anumite circumstante. In cazul tau oglinda. La biserica si la psiholog su se manifesta pentru ca entitatea nu e in interiorul tau. Ea graviteaza in jurul tau. Oglinda este poarta ei catre tine si apare atunci cand te sinte vulnerabila. Se prea poate sa nu fie un demon, ci o altfel de entitate neafectate de semnele divine. Nici nu e o entitate puternica, de vreme ce nu se poate manifesta decat la nivelul asta. Tot ce vrea e sa te faca sa cedezi psihic pentru a se putea cuibari in tine.

Tu trebuie sa o infrunti si sa o respingi. Daca va vedea ca esti puternica va renunta. Arata-i mila si compasiune si roaga-te pentru acel suflet ratacit in fata oglinzii. Si observa-i manifestarea. Ingerul tau pazitor are grija de tine atata timp cat tu ii dai putere prin credinta ta.

 

Imi pare bine ca ai revenit Thunami!

 

Nici nu am vrut sa intru pe acest topic pe care l-a deschis bagherra (chiar nu am inteles ratiunea ei) pana nu am vazut ca ai postat. Am citit tot si ce pot sa zic. Importanta e credinta in aceste cazuri. Si sady ... intrebarea mea este ... TU VREI cu adevarat sa scapi ? Sau iti place ? Ti se pare interesant si etc ?

Din nickul care il ai si avatar ...

Oricum , diseara cand o sa ma culc, o sa ma rog si pentru tine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×