Sari la conținut
Forum Roportal
D3us

Ce vor fetele de la baieti si ce vor baietii de la fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu-i adevarat :lol2:

cine mama drq m-a pus sa ma marit cu el?? n-avea nik, nu tu casa, nu tu masina ;)

dar tu ce aveai ? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

suntem trei fetelor!

eu, pe langa ca nu avea nimic, mi-am si lasat familia care nu-l dorea si am fugit cu el! Hihihihi!

Editat de marissa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
suntem trei fetelor!

eu, pe langa ca nu avea nimic, mi-am si lasat familia care nu-l dorea si am fugit cu el! Hihihihi!

 

la noi e invers ... el si'a lasat familia si s'a mutat in alt oras cu mine ... important e sa fiti voi fericiti...

 

 

Sunteti bestiale....inseamna ca ati aflat ce este iubirea adevarata!

 

pai da!! si acum ne mai iubim .... ;) mai ales cand facem calculul la rate.... :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai dreptate mare, alex dar eu am o dilema:

 

cand barbatul are dragostea neconditionat si e sigur de ea, are dovezi ... nu zice "ah, am cucerit-o...sa vedem urmatoare victima" si o lasa?

sau ramane langa ea simtind si apreciind siguranta?

 

cand iubesti "la nebunie", nu esti niciodata prea sigur de cel de langa tine...

 

iar ca sa nu iti "treaca" aceasta iubire.. intervin celelate puncte... surprizele, etc..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau cat mai multa atentie. sa nu ma puna pe al doilea plan... imi place sa fiu curtata, rasfatata, chiar daca avem mult timp impreuna... lucruri care sa reimprospateze relatia, ca sa nu devina rutina! nu ma deranjeaza daca vorbeste cu alte femei, pt ca am incredere in el. asta e foarte important, incredere si comunicare. daca ii zici iubitei ce faci, unde mergi si cu cine (nu tot timpul, dar macar sa o faci de cateva ori), ea isi da seama ca nu ai nimic de ascuns si nu are de ce sa devina geloasa sau sa banuiasca ceva. daca tu ii ascunzi lucruri, mai spui minciuni din cand in cand, trec zile in care nu ii dai nici un mesaj, nu o scoti niciunde, te faci ocupat, logic ca va intra la banuieli, nu te astepta sa fie totul roz...

comunica si totul va fi bine! :crazy: spune ce ai de zis. daca nu indraznesti scrie macar pe o hartie, dar comunica-i cumva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×