Sari la conținut
Forum Roportal
D3us

Ce vor fetele de la baieti si ce vor baietii de la fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai nu ai cum sa stii ce vor si fetele si baietii in acelasi timp deoarece nu poti sa te pui in mintea unei fate sau a unui baiat.

Dar din partea unui baiat parerea mea este ca doreste afectiunea, dragoste si .... multa pasiune .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yawn: Buna la toti.. " ce vor fetele de la baieti .. si ce vor baietii de la fete" deci raspunsu meu e .. ce vor fetele de la baieti : Dupa parerea mea fetele cauta .. conportament.. bunul simntului umorului.. sa stie sa o alinte.. sa o faca bucuroasa.. sa nu fie plictisita.. .. si stiti baieti mei.. is unele fetele care nu is asa cum ziceam asa aveti dreptate ... fetele in ziua de azi is fitoase baietesi mei.. se gaseste greu fata.. care stie sa iubeasca.. si sa tina relatia.. fetele ar fi fain sa caute .. distractia la beieti.. sa razi cu persoana dorita.. mai greu asa ceva.. ar fi fain ca fetele sa gandeasca.. ceva .. pentru ca fetele.. le usor sa minta si o face usor.. dar sa zica adevaru ca il iubeste pe ala . e greu pentru fete.. oare dece.. va zic eu dece .. MODA asta sa schimbat baietasi mei.. fetele vor mai mult bani la baieti nu.. fericire bucurie. distractie.. si sa se iubeasca reciproc.... ocaz tema cu "ce vor fetele de la baieti " am terminat .......

Acuma "baieti ce vor de la fete" .. eu sa fiu sincer..... 8) caut la fata dragoste.. sinceritatee.. bunul simntului umorului.. sa fie distractiva sa stie sa se distreze la maxim.. baieti nu uitati o viata este nu 2.. baieti vor asta.. majoritatea.. fain ar fiii ca fetele sa stie sa aprecieze de ce este bine 8) ... intodeauna viata merge inainte baietasi dar nu uitati... distractiva pana ce nu trece momentu.. ca o sa regretati mai tarziu... iubiti baietasi mei sinceritatea ce va respecta fata.. nu cautati fitoasa.. ca no sa va mearga bine spree viitor.. daca cautati o fata ce stie sa apreciaze de orice o sa va mearga bine..

 

 

.. credetima.. ca zic bine.. fetele fitoase sunt pofticioase.. daca o data va ameninta fetele.. nu numa o data se va intampla si a 3-oara si a 70-oara tot asa... .... bine baieti bafta... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai mie unul im`i place fetele mai sarace dar frumoase foc,ca sa pot sa o iubesc iar dupa aia miar placea si o fata care sa aiba ceva banii si mai ales masina ca sa pot EU sa o plimb in oras cu masina EI precum face si vecinul meu POSI.

 

 

 

Ma multumesc pentru.acordarea timpuluisi atentia cititului acestui mesaj sper sa fie bine si sa fie si pentru.voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum a spune ce vrea o fata de la un baiat (daca esti baiat) e putin aiurea!

De unde sa stii exact ce vrea si oricum difera de la pers la pers!

Un baiat de la o fata:

 

* baiat "cuminte" -- ar vrea o fata sincera sa-la iubeasca sa-i daruiasca tot, sa-la alinte,sa-la faca sa se simta bine in pielea lui,sa fie haioasa,sa aprecieze ceea ce face, sa stie cum sa se comporte (f. imp)...

 

* baiat "trecut prin multe" :De -- vrea o fata superba, ce are nici prea multa dar nici prea putina experienta in pat... Ce-i poate satisface aprox. orice placere... Vrea o fata cu care se poate mandri atunci cand iese pe strada sau cand coboara din masina... sa fie cam asa pentru privitori 8)

Intr-un cuv o fata cu stil...

Editat de TiGeR_asH

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni...in existenta mea de pana acum am observat ca se duce un razboi...sincer...eu mi-am creat niste transee adanci...si nu am iesit de acolo...ideea e ca nu vreau nimik de la baietii/barbatii astia...doar sa gasesc si eu unul care sa nu aiba acele asa-numite "defecte"...eu le-as zice imperfectiuni...stim cu totii ca nu exista perfectiune..dar mai stim ca exista oameni perfecti unul pt altul...si acele imperfectiuni..lucruri minore ,care sa nu ma deranjeze catusi de putin...

 

_______________

Performanta pe care o reuseste Dumnezeu in iubirea Lui este ca ne iubeste pe fiecare de parca n-am exista decat noi in toata lumea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu ai cum sa stii ce vor si fetele si baietii in acelasi timp deoarece nu poti sa te pui in mintea unei fate sau a unui baiat.

Dar din partea unui baiat parerea mea este ca doreste afectiunea, dragoste si .... multa pasiune .

 

intradevar baietii vor multa dragoste si afectiune

 

Cred ca pot sa spun si eu ca am iubit o fata o data[ mi-a venit de-o data desi o cunosteam de mai mult timp].Chiar simteam nevoia sa o fac fericita si sa fiu cu ea.Nu i-am spus insa acest lucru si la scurt timp o vad de mana cu o matahala cu 5 ani mai mare care probabil tot ce doarea era sa o bage in pat.

Cred ca mi-a placut da fata ia pt. ca era o fata deschisa cu care putei vorbi despre orice. si int-o relatie e foarta imortant ca cei doi sa se inteleaga si sa discute despre orice. Nu trebuie sa fie o chiestie de genu : azi am uitat sa-i iau flori -maine ma paraseste,nu-i nevoie sa-i spui constant ca o iubesti si ca tii la ea trebuie sa fiti prieteni .cum sunt baietii prieteni.daca ar exista o asemeana pretenie si intre un baiat si fata ar fi perfect da nu prea exista. Cu o fata deschisa cum era fata respectiva simteam ca puteam sa fiu bun prieten...... asta este.....

 

despre fete insa ce pot spune... eu sunt elev la liceu si la mine in clasa este o fata frumoasa care este prietena cu un baiat [ de vr-o 2 ani] si se pupa aproape constant si se inteleg bine insa fata respectiva flirteaza destul de evident cu inca vr-o 3 baieti lol . cHiar si pe mine ma enerveaza .. ce pot spune .. asa-s toate fetele trebuie sa recunosteti .daca se cred un pic mai frumose ...... eu nu stiu ce vad ceilalti la ea dar nu conteaza..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa-s toate fetele trebuie sa recunosteti .daca se cred un pic mai frumose

 

Nimic nu ma enerveaza mai mult decat o vorba de genul "asa`s toti/toate".Tu vorbesti prin prisma experientelor tale si a oamenilor cunoscuti de tine pana acum...normal nu?dar nu poti sa mergi pe ideea ca "asa`s toate"pentru ca este fals.Asteapta si ti se va demonstra...sigur vei cunoaste o fata sa`ti arate contrariul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×