Sari la conținut
Forum Roportal
D3us

Ce vor fetele de la baieti si ce vor baietii de la fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ia sa vedem cine se baga? Subiect interesant? Depinde de voi! Cine ridica mai multe pretentii,fetele sau baietii? :twisted: Pai sa vedem. :dee Spor la scris! :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu....cred ca ambele tabere ridica multe pretentii...depinde de persoana cat e de pretentioasa.Nu stiu daca am putea sa generalizam...unii baieti pun mai mult pret pe aspectul exterior si mai putin pe cel interior si la fete e la fel.

Fetele de la baieti vor intelegere,rabdare,sinceritate,etc.

Dar cred ca e gresit sa ne facem un tipar de om si nu e important doar "ambalajul" ci si "continutul" lui nu?Oricum daca o fata vrea acelasi lucru ca si un baiat de la ea e perfect...inseamna ca sunt pe aceeasi lungime de unda si se vor intelege

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca in final toti vrem acelasi lucru: sa fim iubiti si acceptati asa cum suntem.

 

Raspuns corect!! :) :) :) Te sustin! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

subscriu si eu cred ca asta e cel mai important lucru in final sa fii iubit cum arata ...oricum de la o varsta incepe sa creasca burta sa se rupa pijamalele ... deci frumusetea nu dureaza prea mult :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
subscriu si eu cred ca asta e cel mai important lucru in final sa fii iubit cum arata ...oricum de la o varsta incepe sa creasca burta sa se rupa pijamalele ... deci frumusetea nu dureaza prea mult :)

asa e

 

mult mai important e interiorul, chestia e ca multe fete nu iti acorda timp ca sa te cunoasca, sa vada ce fel de om esti, ele daca zic "nu-mi place" nu mai stau de vorba cu tine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e frumos sa zici de fete. Stiu si eu baieti care sunt la fel. Depinde de la pers la pers :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e frumos sa zici de fete. Stiu si eu baieti care sunt la fel. Depinde de la pers la pers :winca:

asa e, deaia am zis ca UNELE fete

si UNII baieti fac asa ,depinde de la pers la pers dupa cum zici si tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×