Sari la conținut
Forum Roportal
D3us

Ce vor fetele de la baieti si ce vor baietii de la fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca toti vrem sa fim iubiti si respectati!!!Dar am obs ca nu prea mai exista respect in ziua de azi in relatia de cuplu!!! :crazy:

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca toti vrem sa fim iubiti si respectati!!!Dar am obs ca nu prea mai exista respect in ziua de azi in relatia de cuplu!!! :crazy:
Exista respect,depinde ce intelege fiecare prin asta....eu imi doresc inainte de toate,Sinceritate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite aici o intrebare care trezeste interesul. :crazy:

Normal, noi femeile vom zice ca voi ridicati mai multe pretenti, iar voi barbatii, veti zice ca noi... :crazy:

Dar de fapt, indiferent daca suntem femei sau barbati, toti ne dorim acelasi lucru: o persoana care sa ne iubeasca neconditionat, care sa ne fie alaturi la greu, sa ne pretuiasca si sa ne faca fericiti. Si la randul nostru vom adora acea persoana. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu stiu cum ca sctiu asa ca voi spune din experientzele mele anterioare(cam putzine :santa2: ) eu as vrea de la o fata multa atentzie , dragoste , posibilitatea de a vorbi cu ea despre orice (inclusiv sex and stuff...) si o pers in care as putea avea incredere si multaaa sinceritate pt a nu se pune problema geloziei ...

As putea sa spun si ce vor fetele de la (colegul meu de banca Dan :doh:) ) vor numai banii ... pana acum a fost cu 5 fete din clasa(in 2 ani ) :lol: si saptamana trecuta m-a mai rugat o fata sa o ajut sa se combine cu el ... deci e clar ce vor o parte din fete(majoritatea din clasa la mine)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce femeile zic intodeauna ca barbatii vor sex de la noi si nu ne asc niciodata?Este normal ca intr-o relatie sa fie si sex!!Iar femeile intodeauna sunt cele care nu sunt ascultate si respectate de catre barbati??Dar nu cred ca este adevarat femeile daca respecta barbatii vor fii si ele la randul lor respectate! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Important e sa se intalneasca doua persoane care cauta acelasi lucru una de la cealalta.Ceea ce cauta sa fie in stare sa si ofere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu cred ca pana la urma amandoi isi doresc acelasi lucru:dragoste si cat mai multa incredere(ca fara incredere nu are cum sa reziste o relatie-CLAR!!) :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×