Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

daca sunteti tauri,de ce nu va uitati si in jurul vostru?observati mai multi tauri;colegi,prieteni,etc..nu sariti ca:"eu sunt taur si n-am nici un defect"..daca din prisma voastra nu vedeti defectele zodiei,uitati-va in jur..

Nimeni nu e perfect pe lumea asta, nici macar leii :roll:

 

De aceea va ajunge s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nimeni nu e perfect pe lumea asta, nici macar leii :roll:

Deci toti cei cateva mii de tauri sunt fanatici :yes:

Si te-ai culcat cu toti??

Felicitari :jester:

PS: El are ascedent gemen,i eu fecioara..asa ca nu se aplica demonstratia ta :P

Si de ce mai stai cu el?? :tease:

 

ptr lucrul acesta,ca m-ai jignit spunandu-mi ca m-am culcat cu toti iti zic cu drag:..

Apropo am scris eu in topicul unde am spus ca am cunoscut 12 tauri despre sex?sau ca am avut o relatie cu ei..vorba bunicului:Gura bate curu,si tie Mirelo iti cam bate mereu..

 

 

in cazul in care cineva m-ar acuza pe mine ca eu am inceput jignirea,rog sa fie mai atent la acest topic..in special moderatorul X...

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si de ce mai stai cu el?? :jester:

 

Hai sa-ti zic!

Orice cuplu are disfunctionalitatile sale, iar noi nu facem rabat de la aceasta uzanta.

Si un taur bine dresat are consistenta unui prosop din velur: tare si scortos in aparenta, dar moale la pipait.

Io-te de ce stau cu el!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, nu stiu cum puteti trage asa de usor concluziile referitor la o persoana numai prin prisma zodiei: fie Taur, Scorpion, Gemeni, etc...

 

As putea spune si eu multe despre alte zodii, dar nu o fac, e mult prea superficial sa generalizez asa:

Aaa esti [insert zodiac sign], apai tu esti asa si-asa ! D-asta esti tu.

 

Fiecare are propriul sau caracter, ce si l-a format in functie de n circumstante : mediul familial, educatia, cercul de prieteni, diverse deceptii in viata personala, etc... NU este o chestie care tine numai de zodie. CONTEAZA MULT ASCENDENTUL persoanei - mai ales dupa varsta de 30 de ani, mai pregnant devine acesta decat zodia sub care s-a nascut persoana respectiva.

 

Laudele la propria-mi persoana ma incalzesc exact cat focul de la un chibrit in plina iarna, nu-mi place sa ma laud ca fac sau dreg, las faptele sa vorbeasca, de aceea nu ma pun sa insir aici calitati.

 

 

DEFECTELE unui barbat din zodia Taur

 

- meticulos, obsesiv de meticulos - de aceea pare atat de lent.

- obsedat de curatenie si igiena [nu sunt toti asa, recunosc]

- egoist. In cazul in care iubeste cu adevarat, propria persoana va trece in planul 2.

- fffffffffffffffffffffff gelos, incapatanat si suspicios

- nu uita daca i-ai gresit vreodata si daca nu ii iesti indiferent[a] ti-o va plati.

- ii cam loveste lenea

 

 

Exista pe aici vreun cuplu EA Scorpion - EL Taur ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apropo am scris eu in topicul unde am spus ca am cunoscut 12 tauri despre sex?sau ca am avut o relatie cu ei..vorba bunicului:Gura bate curu,si tie Mirelo iti cam bate mereu..

si tie iti bate prostia :) :focus: .. o auzi cum ciocane la usa ta??

 

tu cu guritza ta ai zis ca ai cunoscut si in viata privata tauri :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu e taur. E meticulos, lent, lovit de lene citeodata , dar ii trece destul de repede, suspicios cu toti, mai putin cu mine, foarte mare iubitor de lux, elegant si rafinat, naiv citeodata....Se infurie rar, dar eu stiu asta dupa felul cum priveste fix si dispar sau tac, desi nu ii dau dreptate. Nu este aventurier, ci dimpotriva.

Este un tata bun , este un pic cam zgircit, dar se modeleaza si asta.

Am numai cuvinte de lauda la adresa lui, deocamdata :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tie iti bate prostia :) :focus: .. o auzi cum ciocane la usa ta??

 

tu cu guritza ta ai zis ca ai cunoscut si in viata privata tauri :yes:

 

 

stii,in zodiacul chinezesc tu esti porc..asa ca nu mai guitai ca mai e pana la Craciun..si uite draga mea guitatoare sa-ti explic ca in viata mea privata,intima nu am cunoscut tauri..scuza-ma ca nu pot guita ca tine,dar un tigru nu te poate reproduce..plus ca nu am mentionat in nici un topic ca in "viata mea privata" am spus ca "am cunoscut"..ai acces de la mine sa ma parasti la Shurtugal..

 

 

 

acum revenind in topic,ma scuzati ca i-am zis 2 vorbe mirelei dar ma simteam datoare sa-i raspund;

cunoasteti personalitati nascute in zodia taur?de ex Florin Calinescu..dati si voi alte exemple(din romania sau strainatate)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum se poate vedea mie mi s-a dat de cele mai multe ori dreptate ! Asta numai pentru ca am fost in compania unui taur 6 ani... Un taur tipic care si-a bautut joc de dragostea mea doar pentru a nu fi singur ... sau poate m-a iubit , nu am de unde sa stiu, pentru ca mintea mea lui merge ca o rasnita... Este vorba de incompatibilitate intre noi ! Nu il urasc si nu am nimica cu el ...sublinez doar defectele lui ! Cat despre cearta ridicola de pe topic, sper ca moderatorul care este in masura sa solutioneze acest caz sa o faca! Nu este normal ca 2 persoane sa se jigneasca in felul acesta ! Adevarul este ca cel mai -destept cedeaza- dar merg pe premiza ca e bine sa raspunzi la o jignire cu o alta jignire. asa ca la usa cortului ca doar e forum romanesc ! :o:

"Si un taur bine dresat are consistenta unui prosop din velur: tare si scortos in aparenta, dar moale la pipait." :) :focus: :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cunoasteti personalitati nascute in zodia taur?de ex Florin Calinescu..dati si voi alte exemple(din romania sau strainatate)

 

Google says:

 

Pierce Brosnan, Andrea Corr, Madeleine Albright, Evita Peron, David Becham, Barbara Streisand, Sigmund Freud, Dante Aligheri, Nicolai Lenin, Cher, Lucian Blaga, Socrate, W. Shakespeare, Karl Marx, Tony Blair, Robespierre, Uma Thurman, K.F. Gauss, Immanuel Kant; Honor

Editat de Eggan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×