Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Huh, ai perfecta dreptate puiu.t.

 

Totusi e cea mai intensa si profunda relatie pe care am avut-o pana acum [si sper sa o mai am]. Orgoliile nemasurate si incapatanarea specifica ambelor zodii arunca [,] casa in aer la propriu. Insa dupa furtuna, tot timpul iese soarele si apoi totul e mai frumos, mai dulce, mai proaspat.

Atractia e imensa, nu poti rezista decat daca esti de piatra.

Ea e tot ce-mi doresc sa am. E tot ce mi-a lipsit si-mi lipseste, o ador.

 

Nu inteleg de ce la compatibilitatile zodiei Taur apare ca este incompatibil cu nativii din Scorpion, dar in relatii matrimoniale sunt cei mai compatibili.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg de ce la compatibilitatile zodiei Taur apare ca este incompatibil cu nativii din Scorpion, dar in relatii matrimoniale sunt cei mai compatibili.

Depinde acum si de caracterul respectivei scorpioance' . Uneori nu vede frumusetea unei relati din prisma diversitatilor pe care le poate crea sau accepta. Pe mine personal ma starnesc lucrurile de moment care vin spontan, lucru pe care la scorpioni il vezi mai rar....insa intr-un mariaj cine stie!!! (sunt gospodine si nu se dau la o parte de la nimic, cand vine vorba de culcusul lor, lucru de apreciat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am citit tot ce s-a spus despre barbatul Taur...

stiu si eu cate ceva...ca tocmai m-am despartit de unul... :good:

e afectuos, tandur, IMATUR, incapatanat, afemeiat, atent...si mai continui cand imi aduc aminte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×