Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Cica gemenii e cea mai proasta combinatie cu taurul :(

 

Mirelutza, citeste deocamdata asta..... si bucura-teeeeeeeee :lol2:

 

Cand Taurul si Gemeni sunt impreuna, fiecare trebuie sa-i acorde celuilalt timp pentru a se obisnui cu relatia. La inceputul relatiei Taurul va cere poate prea multe de la Gemeni insa daca este dispus sa astepte pana cand Gemenii se vor obisnui cu relatia amandoi se vor putea bucura apoi de ea.

 

Taurul si Gemenii au moduri diferite de a vedea viata: Taurul este practic in timp ce Gemenii sunt mai intelectuali. Gemenilor li se poate parea greu de inteles modul de a gandi al Taurului, in timp ce Taurul va accepta cu greu usurinta cu care Gemenii abordeaza problemele si lipsa de substanta a acestora. Taurul ii poate ajuta pe Gemeni sa fie mai implicati in viata de zi cu zi si sa analizeze o problema in profunzime, in loc sa se uite numai peste suprafata. In schimb Gemenii il pot ajuta pe Taur sa se distreze mai bine, aducand fericirea in vietile amandoura.

 

Oricum noi suntem cele mai destepte :o: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mirelutza, citeste deocamdata asta..... si bucura-teeeeeeeee :(

Oricum noi suntem cele mai destepte 8) :(

:o: unde le gasesti mai doamna??? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce vrei sa stii despre un taur? cum e ca prieten, ca sot, ca sef, ca vecin, ca vanzator?... in pat sau la masa, la film sau intr-o vizita cu un taur? ...

am cunoscut trei tauri. cu unul din ei urma sa ma casatoresc. cu o saptamana am spus NU. de ce? nici acum nu stiu... cu ultimul taur gandeam sa ma casatoresc. a spus el mai repede NU. de ce? l-am speriat.

un taur ... doarme mult, e calm, tace mult, manaca savurand mancarea, rade, .... cel mai rau si mai rau, si mai rau e incapatinarea. cand a spus A, B nu vrea sa mai existe. e incet. cumplit de incet. cam asa e un taur. :) :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful:

Sigur..erau tauri??

Taurului ii place sa traiasca bine..deci..nicidecum nu doarme, e calm (eu zic ca e f bine..decat agitat ca mine :dance3: )...e incapatanat dc nu intelege de ce e mai buna cealalta varianta..dc i se explica...intelege si accepta varianta optima :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
merci mirela, stiam eu ca cineva ma apreciaza :spiteful:

eu faceam referire in primul rand la sotul meu :dance3:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:dance3:

Sigur..erau tauri??

Taurului ii place sa traiasca bine..deci..nicidecum nu doarme, e calm (eu zic ca e f bine..decat agitat ca mine :ok: )...e incapatanat dc nu intelege de ce e mai buna cealalta varianta..dc i se explica...intelege si accepta varianta optima :o:

taurul meu daca nu dormea toata ziua nu era bun de nimic.... lenes,puturos si mereu moracanos :yes:

Cred ca ii se tragea de la atata calm :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... cel mai rau si mai rau e incapatinarea. Cand a spus A, B nu vrea sa mai existe.

Subscriu.

Din pacate, conteaza doar A, B... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

care fi combinatia cea mai buna a barbatului taur (din toate punctele de vedere) ma refer la partenera de viata?

Editat de ellena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×