Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

Buna! Am incercat sa instalez Counter Strike Source, si am reusit, totul a mers bine. Dar cand sa deschid jocul mi-a dat urmatoarea eroare : Engine error: Enable to init shared system. Am auzit ca ar trebui sa instalez DirectX v. 9 , asta am si facut dar tot imi da eroarea aceasta. Va rog sa ma ajutati, sa-mi explicati ce ar trebui sa fac sa rezolv cu eroarea asta. Multumesc anticipat! ;)

Ce sistem de operare folosesti?

Ce componte are Pc-ul tau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba ma ajutati si pe mine va rog? (vreau sa am 100 fps) pun vertical sinc off din placa video nvidia ..intru in cs am 100 fps tot ok ..dar cand intru peun server sacadeaza urat de tot:| si cunosc altii care au placa exact ca a mea geforce nvidia 5500 256mb pe 64bits si le mere tot ok cu force off ala..pot sai fac cva sa nu mai sacadeze?? am incercat si 100 hertz cu monitorul dar nu duce k e prea slab :| PLS HELP ME!

Editat de Agr3s0r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o mare problema in cs..

Mai exact cu fps :gathering:

Configuratia mea este:

Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2160 @ 1.80GHz

RAM: 2.93 GB

Placa Video:NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS 512Mb

Eu inainte am avt fps 60 constant.

De curand am scos placa video sa o curat de praf.

Dupa ce am bagato la lok si am intrat in cs, am constatat diferenta de fps [40- 50 si sacada rau :((]

Am fps 40 akm si nuj cum sa fac sa isi revina :doh:(

Va rog mult ajutati'ma :doh:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema cu serverul de cs 1.6..lucreaza perfect doar ca pluginul amx_gag numi functioneaza ..am incercat credca vrio 10 pluginuri si la toate aceeasi problema .Dau unui jucator gag ,cind el scrie ceva ii apare un mesaj 'Ai primit gag de la adminul X.Motix ... Timp ramas ... dar mesajul il vad toti jucatorii .Ma puteti ajuta ? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×