Sari la conținut
Forum Roportal
Marissa

ce nu poti suferi la partenerul tau

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma enerveaza ca e cam rece cand vorbim la telefon si cand imi scrie sms. :good: dar cand suntem impreuna curge mierea si zaharul de pe el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma enerveaza ca e cam rece cand vorbim la telefon si cand imi scrie sms. :P dar cand suntem impreuna curge mierea si zaharul de pe el.

Eu nu sint asa... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma deranjeaza ca nu se barbiereste decat dupa ce ii spun eu de o mie de ori. si ca fumeaza, dar asta e un viciu. oare cum sa il fac sa renunte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma deranjeaza ca nu se barbiereste decat dupa ce ii spun eu de o mie de ori. si ca fumeaza, dar asta e un viciu. oare cum sa il fac sa renunte?

cu fumatul e tricky rau...si eu fumez si el nu.si nu ii place.exul ma tot ameninta ca nu ma mai saruta, ca nu mai facem dragoste...dar ii trecea, daca mestecam o guma...

barbieritul ma enerveaza si pe mine, dar cum suntem la inceput...se barbiereste repede si fara sa ma rog de el.sper s faca asta si pe viitor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma deranjeaza mirosul de tigara, dar ma deranjeaza ca ii face rau. si tie iti face rau. eu unteleg sa fumezi, dar cu masura! nu 2 pachete pe zi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma deranjeaza mirosul de tigara, dar ma deranjeaza ca ii face rau. si tie iti face rau. eu unteleg sa fumezi, dar cu masura! nu 2 pachete pe zi!

oh da...tre sa faci ceva sa se lase...eu nu sunt fumatoare inraite.de ex nu am fumat de vineri...si daca fumez, mai mult de 5-10 tigari pe zi, nu...

nu e bine deloc, dar 2 pachete pe zi, mama!!!!

scapa-l

BAFTA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×