Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

The Sims 2

Postări Recomandate

Am jucat si eu si am avut aceeasi problema cu, crack-ul... acum download-ez la fix-ul ala!! dar cum se aplica? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OFF, OFF, OFF! ESTE CHIAR INTERZIS SIMSUL SAU ESTE PREA SCUMP? MIE NU MI SE PARE SCUMP SI AS DORI SA VA INTREB CAT ATI DAT VOI PE EL. LA O SOCIETATE DE VANZARE. NU STIU DACA ATI MAI AUZIT DE EA SE NUMESTE DIVERTA. ACOLO ITI CERE 1.500.000.LEI. NU MI SE PARE PREA SCUMP DAR PARINTII MEI SPUN CA DACA NU SE MANANCA NU SE MERITA CUMPARAT. MIE MI SE PARE O TAMPENIE. AM VAZUT DE MAI MULTE ORI SIMSUL LA COLEGI DE-AI MEI SI MI SE PARE FOARTE SUPER. VREAU SA ROG PE CINEVA SA IMI ZICA CE SA FAC CA SA MI-L IA. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am shi eu o problema. Am sims2 univesity instalat dar nu am crack pentru el. puteti sa imi spuneti unde pot gasi un crack? pe ce site as putea sa il downloadez?

inceark dc++

 

stie cineva un cod d money???? :blink: rosebud;! este ignorat cand apas enter si ramane p ecran pana ies :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea sunt de accord cu furatul de pe net sincer :yahoo: dar in cazul jocului Sims cred ca majoritatea lumii a preferat sa foloseasca aceasta metoda.

 

Jocul nu e interzis (cel putin nu in tara noastra) si cred ca daca te chinui un pic il gasesti ieftin (in versiune originala) din moment ce nu mai e chiar nou. Marea "chestie" a lui e ca datorita expansion-pack-urilor are destul de mult in-game-content si nu prea ai sansa sa te plictisesti repede de el, mai ales daca esti un fan al genului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inceark dc++

 

stie cineva un cod d money???? :yahoo: rosebud;! este ignorat cand apas enter si ramane p ecran pana ies :yahoo:

 

la asta nu merge rosebud.Cod pt bani e motherlode :doh: .(dai Esc pt a disparea aia unde se introduce codu)

Vreau si eu sa te intreb ceva:

Am de curand sims2 , si am auzit ceva de un bodyshop.Cum pot intra acolo?

Editat de clovris2_d

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti

 

Am si eu o problema cu Sims 2.Mi-am luat jocu' original si cred ca l-am reinstalat de vreo 4 sau 5 ori dar nu imi merge.Si culmea,am fost azi la un prieten sa incerc Sims 2 si la el,si lui ii merge! :crazy:.Mie atunci cand intru in joc imi apare nu stiu ce eroare cu "Send error report" Dont send/Send. :x: :x: :x: :angry::angry::angry: Va rooooooooooooooooooooooooooog!!!!!!!!!!!!!!!!! Ajutati-ma!!!!!!! IUBESC JOCUL ASTA!!!!!! De ce eu!!!???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olla! Am si eu o problema cu The Sims 2! Am facut rost de un Dvd cu ad-onuri si nu cred ca le-am instalat cum trebuie pentru ca nu am vazut nici o schimbare cand m-am jucat.Ce ar trebui sa fac? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le-ai instalat in diferite foldere? nu in acelasi folder, in The Sims 2 si ruleaza ultimul pe care l-ai instalat nu Sims normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×