Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

The Sims 2

Postări Recomandate

Nu am auzit de aceasta chestie cu construitul,eu am SIMS 2 pe CD (piratat desigur :> ) . Si nu mi s-a intamplat chestia asta.Incearca mai degraba sa iei alt SIMS 2 ,de la alta persoana care il are...Sa cauti acea imagine e cam greu daca nu ii stii numele...nu ai prieteni care au SIMS 2? Sau,downloadeaza-l de pe net,cu torent :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai vine...Ti-l ia la casa de adoptie,acea femeie,doar daca nu ai grija bine de el...Daca nu invata bine la scoala,pleaca la o scoala militara,sau ceva de genu'...in ambele cazuri,e de nerecuperat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

helou!

am vazut ca unii dintre voi aveti/aveati probleme cu crack-ul de la sims 2 (nu mergea building mode). am avut si eu aceeasi problema. si am gasit pe net aici http://www.cdrom-guide.com/forums/showthread.php?t=276470. si anume.. trebuie sa luati un crack de pe www.gameburnworld.com (cred k), ---> "THE SIMS 2 v1.0 [ENGLISH] *DVD RELEASE* FIXED EXE (12.7MB) -*This one definitely works, build mode now works, and so does saving. This also may work for the CD version of the game". o mica "problema" totusi... de la una din mirrors luati un crack, care cand il dezarhivati zice asa "file corrupt". so sper ca am ajutat cu ceva. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am jocu' si e atat de super...
Te rog foarte mult sa imi trimiti un e-mail pe bianca_ro10@yahoo.com ca sa imi spui daca imi poti trimite si mie Sims-ul.Mersi

 

 

fratilor... am si eu o problema .. nu merge sa-mi instalez simsu' .. si nush de ce.. care ma poate ajuta? .. eu am si cd-uri .. imi da eroarea asta .. "A problem occured when trying to transfer the file .... from media. Retry/cancel.. Nush ce pot sa fac .. chiar dak dau retry, tot imi apare eroarea aia.. ce pot sa fac? .. pls help me .
te rog frumos sa imi trimiti si mie sims-ul sa vad daca la mine face tot asa....pe adresa de mail bianca_ro10@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mam considerat mereu un gamer serios care nu se joaca jocuri de fete(the sims).primele parti nu leam jucat ca nu aveam calc in timpul ala.dar sims 2 lam jucat.pur si simplu ma uita dumnezeu la calc.a fost un joc care ma cucerit.aveam la un moment dat intro casa vreo 10 sims(nu stiam pe atunci cum sai dau pe copii cand cresteau afara din casa) si deci erau generatii intregi.ma cucerit prin grafica,muzica si atmosfera.problema era ca nu puteam sa construiesc dar am aflat cu ajutorul acestui forum care era cauza.va pup si nu uitati VIATA E CA PARUL DIN CUR.SCURTA SI PLINA DE R...T!!!!!:flowers:

 

Nu mai vine...Ti-l ia la casa de adoptie,acea femeie,doar daca nu ai grija bine de el...Daca nu invata bine la scoala,pleaca la o scoala militara,sau ceva de genu'...in ambele cazuri,e de nerecuperat...

si eu am avut o problema de genul asta.dar tind sa cred ca a fost un bug.am dat o petrecere si cand sa terminat normal ca toti prietenii simului au plecat.la plecare o tipa sim a luat in brate copilul familiei mele si dusa a fost.faza e ca acel copil niciodata nu mi lam mai recupeat.nu avea nici o problema invatase sa mearga dar degeaba ca a fost rapit.faza e ca atunci cand dai sa vezi casele la acea sim copilul familiei mele nu apare deci a disparut.oricum a fost penala treaba =))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu aceasi problema cu construitul, dar nu prea ma pricep la calculatoare(sau poate fi asta o scuza)si nu prea inteleg ce trebuie sa fac, puteti va rog sa imi explicati pas cu pas. :roll: Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×