Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

The Sims 2

Postări Recomandate

imi place sims 2 mult...am si cd-ul...cel mai mult imi place ca acum poti sa construiesti cate etaje ai chef si simsii pot sa moara 1 data!!!nu ca inainte cand te jucai cu aceiasi familie de 100000 de ani si ei tot tinerei ramaneau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am auzit de jocul asta....nu la-am jucat dar sa-ar putea sa fac rost de el :dee pare interesant din ce se spune pe aici......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ideia e cam rezovat singur....tre sa cauti un fiser care e in format mdf si are 1,5 mb iar cand ii dai munt in alcohol 120% apare ca are 650 mb ...si este play disca adica ripuit dupa cd original..SI POTI SA COSTRUESTI.. :twisted: ....CAND AI SALARIU 3,5 MIL NU DAI 1,5 MIL PE UN JOC NU ASA F##ca ROMANIA! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog mult daca poate cineva sa ma ajute in legatura cu problema cracca-ului. Nu prea am inteles. Daca poate cineva sa-mi scrie si mie mai detaliat modul de rezolvare a problemei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dino draga sunt la fel de interesat ca si leonard! da-ne nou dino linca-ul catre mult ravnitul *.mdf de 1,5Mb ca poci a-mi face casa de vis! pretty pleeeease with sugar loafs on top!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat de f. multe ori sa-mi instalez Sims 2. Nu de alta, dar se spune ca e un joc care trebuie macar incercat. Ei bine, nu-mi merge. De ce? Nu stiu. Cica trebuie facute niste imagini la joc cu ajutorul programului Daemon Tools. Am facut si imaginile alea, dar jocul tot nu-mi merge (ma refer la cracca , normal, nu la executabilul original). Oare n-o fi bun cracca-ul? Ma puteti ajuta? Astept un sfat de la dumneavoastra!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Boogye,

du-te pe www.gameburnworld.com , cauta acolo sims 2 cracca si ia cel cu fixed exe :o:

 

....acuma continui

 

Mie sims 2 mi se pare un joc FOARTE FOARTE SUPER!!!

Si am spart minimele necesare (ia auziti aici my computer ce bun e :o: ):

 

AMD DURON 800 Mhz

Placa de baza Leadteca

Placa video NOTHING

Ram 250 mb

 

....si merge foarte bine nu inteleg ce e cu toti de zice ca minim necesar 1Gb ram si placa video 64.

Editat de Armadon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am o problema cu sims 2 . Nu pot construi . Ce ma sfatuiti ? Am incercat si cu un cracca pentru building mode si degeaba . Numai stiu ce sa fac . Please . help me !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut. Am o problema cu sims 2 . Nu pot construi . Ce ma sfatuiti ? Am incercat si cu un cracca pentru building mode si degeaba . Numai stiu ce sa fac . Please . help me !

[snapbacca]30400[/snapbacca]

 

ai citit mai sus ?

In legatura cu faptul ca nu poti construi este din cauza cracca-ului pe care la-ai copiat in locul exe-ului de la joc. Daca bagi iar exe-ul original si rulezi jocul cu cd-ul bagat sau cu o imagine a primului cd va merge.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×