Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Hell-o!

Ma numesc Blues si n-am fumat de 10 zile. Am I gonna die alone?  :resent:

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Hell-o!

Ma numesc Blues si n-am fumat de 10 zile. Am I gonna die alone?  :resent:

 

Poți înlocui tigara cu alt viciu.

Dar mai sănătos :))

Rontai morcovi? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, atunci eu mă retrag..

Să știi că-s mai degrabă acra, nu dulce :p

Spor sa ai cu lăsatul. Orice divorț e greu, dar nici plămânii nu cred că s-ar lăsa fără scandal..

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu cateva persoane care s-au lasat de fumat. Doar cei care au continuat cu tigara electronica au reusit sa se lase fara sa se ingrase.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fumator inrait, doua pachete pe zi. De doi ani nu mai fumez si de un an jumate bag electronica

Blues, lasa frigideru', cauta alta ocupatie pentru stres. Eu m-am lasat alergand :)) Imi luasem o banda de alergat, ca sa zic ca fac sport. Cand am ajuns sa alerg 5-10 km, aproape zilnic, mi-am dat seama ca e o prostie sa fac asta si sa bag doua pachete de tigari pe zi. Si asa am renuntat si la tigari si am inceput sa mai umblu si la alimentatie. Am impuscat un sac de iepuri.

Dupa 6 luni m-a luat valu' si mi-a venit doru' de fumat. De atunci bag electronica si nu mai suport tigara clasica. Si pot fuma oricand ca nu ma mai atrage

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am chef de nimic deocamdata, doar de mancat. :laugh: Bine dreac ca am doar 45 de kile, am loc de cateva in plus. Daca nu s-ar pune toate pe burta... :angry:

Nu vreau nici tigara electronica, nimic. Nici nu prea stiu de ce m-am lasat de fapt, ca tigara era iubirea vietii mele; am decis intr-o zi ca nu mai vreau, m-am pregatit psihic, am ales o data in care sa ma las si aia a fost. Nu mi-e pofta, nu ma gandesc, nimic. Doar foame. :o: Dar o sa scap si de asta, abia m-am lasat de 10 -12 zile. 

Bravo la tine, Miercurici! 

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×