Sari la conținut
Forum Roportal
neuron

Status Ym

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Are cineva un program care iti pune automat la status pe Ym ce vrei tu?

Programul sa nu fie ptr a schimba propriu status ci ptr a schimba statusul altcuiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma ajute si pe mine cineva ;)

 

Una bucata id messanger .... ma logam imi aparea unul ricky_martin_male care se tot vroia in lista mea ...i-am dat ignore de n -ori..el nimic, asa aparea de fiecare data ;)

 

Apoi, cand ma logam pe invisible apaream online pt toata lista, deabia cand setam offline mereu eram si eu invisible.

 

Am scris la yahoo messanger- help

De harnica ce sunt m-am pus sa mut toata lista pe un alt id....si azi dimineata aceiasi problema 8) pe noul id si vechiul id functioneaza...probabil au facut cei de la yahoo ceva.

 

A mai patit cineve asta? E vreun program ceva cu care se face misto....help :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai un virus.. e clar... incearca sa scapi de el .. alfel o sa iti mearga mereu prost yahoo

Nu am virusi ;) ...l-am scanat de 3 ori.

 

Da de ce pe id-ul sotului sau altele merge fara probleme? :flowers:

 

O fi cineva din lista mea cu probleme? ;)

Editat de mirelutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde il pot lua???

De pe oDC sau Dc++. :o:

 

 

A mai patit cineve asta? E vreun program ceva cu care se face misto....help :offtopic:

Nu este niciun program cu care se face misto. Si eu patesc lucruri in gen, din cand in cand. Nu mi se schimba statusul, le dau ignore si imi reapar in lista (la mesaje offline), etc. :o:

Asa ca am debifat optiunea "ignore only the people below" ( Messenger => Preferences => Ignore list) si am bifat optiunea "ignore anyone who is not on my list". :o:

De atunci, nici ca mai am probleme (cu cei carora vreau sa le dau ignore). Automat, programul ii va ignora pe toti cei carora nu le dau allow&add sau pe cei care-i sterg din lista. :D

Mirela, ce sa-ti zic, cred ca este mai degraba vreun bug de la Yahoo, decat de la tine. Am mai auzit persoane care au patit-o, nu numai tu sau eu. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ihi...am trimis mesaj la yahoo cu problema mea si acum imi merge si vechiul id. :offtopic: Nu stiu ce au facut, nu mi-au raspuns....ideea e ca mergeeeeee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×